Як Алла Пугачова у Києві святкувала 60-річчя

  Ювілей видатної людини - справа не одного дня. У Києві Алла Пугачова святкувала 60-річчя 3 доби поспіль. Співачка дала концерт у Палаці спорту, ознайомилася з культурними та історичними пам`ятками, а також влаштувала закриту вечірку для вітчизняного бомонду.

  Червона доріжка, зірки української естради першого ешелону та тільки відомі політики. У третій день свого візиту до Києва Алла Пугачова приймала поздоровлення з ювілеєм від українських селебритіс. Привітальний концерт поєднали зі стартом радіостанції «Алла», яку співачка запустила в Україні. Примадонна пообіцяла, що відтепер відкриватиме нові українські таланти та частіше приїздитиме до Києва.

  Алла Пугачова: "Я очень люблю Украину. И счастлива, что эта любовь взаимна!"

  Гості – у захваті, для кожного другого Алла Борисівна це не просто співачка, для одних вона кумир з дитинства, для інших приклад для наслідування.

  Михайло Добкін, міський голова Харкова: "Я ещё совсем маленьким мальчиком слушал, почти все песни знаю наизусть, хотя ни одной специально не заучивал".

  Ані Лорак, співачка: "Я робила таку зачіску, як у Алли Борисівни Пугачової і співала. В 4 роки зробила свій перший сольний концерт".

  Наталя Могілевська, співачка: "Я всегда хотела быть такой же глубокой, такой же мудрой, такой же сильной..."

  Петро Порошенко, голова Ради НБУ: "Я поважаю цю жінку за те, що вона є особистістю. Більшість артистів - вони є такими, які вимушені пристосовуватися до обставин, до влади, до глядача, якщо хочте... Алла Борисівна - це людина, яка заявляє про себе: "Я така, яка я є. Якщо я вам подобаюсь - любіть мене. Якщо не подобаюсь - не слухайте мене".

  Увесь вечір провели у жартах та спогадах про творче та особисте життя жінки яка співає. З кожним артистом Алла Борисівна не лінувалася спілкуватися, давати поради, а інколи і критикувати. На сцені звучали хіти, ротація яких запланована на новоспеченій радіостанції. Також чимало артистів переспівували пісні Пугачової, щоб засвідчити свою шану Примадонні. Наприкінці вечора винуватиця свята і сама заспівала кілька пісень.

  Алла Пугачова: "Спасибо вам большое - вы были все такие замечательные! Вы догуляйте, а бабушка пойдёт отдыхать!".

  Олена Халік, Борис Матвєєв, 5 канал

  Попередній матеріал
  Засуджена в Ірані американська журналістка оголосила голодування
  Наступний матеріал
  Українського моряка визволили з полону піратів
  Теги:
  Loading...