Facebook

"Я пишаюся своїм сином!": батько пораненого моряка написав слова підтримки

Тисячі людей відгукнулися на пост Дмитра Ейдера у Facebook. У коментарях вони дякують батькові за такого мужнього сина і бажають йому якнайскорішого повернення додому

Дмитро Ейдер, батько пораненого 19-літнього українського моряка Андрія Ейдера, написав слова підтримки на адресу свого сина, якого підступно захопили військові РФ в Азовському морі.

"Я пишаюся своїм сином!» – написав він у Facebook.

У коментарях люди дякують батькові за такого мужнього сина і виказують свою підтримку в цій ситуації.

Facebook

Нагадаємо, сьогодні під час свого виступу перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко сказала, що вся Україна пишається юними героями.

"Я теж хочу розпочати це засідання з трьох прізвищ – Василь Сорока 1991-го року народження, Артеменко Андрій 1994-го року народження, Андрій Ейдер 1999-го року народження. Сьогодні батько Андрія написав у Facebook: "Я пишаюся своїм сином". Ми всі пишаємося цими хлопцями, які юні, молоді здійснили супротив російському агресору. І вони молодці", – заявила вона.

Також постпред України Володимир Єльченко на засіданні Радбезу ООН заявив, що один з поранених російськими прикордонниками в Керченській протоці українських моряків перебуває в критичному стані.

"Шість українських моряків поранені, троє з них тяжко, і відповідно до попередньої інформації, одна людина перебуває в критичному стані", – розповів він.

Попередній матеріал
РФ розмістила на кордоні з Україною 500 ударних літаків і 340 бойових вертольотів – ГУР
Наступний матеріал
Немає обмежень для продовження співпраці з Україною під час воєнного стану – МВФ
Loading...