Людмила Денісова
Людмила Денісова Facebook / Людмила Денісова

Омбудсмен розповіла про захоплених Росією моряків – вони в Керчі (оновлено)

Із 23 потерпілих – 20 українських військових наразі опитує російський "слєдователь"

Троє українських військових моряків нині перебувають у лікарні в окупованій Керчі. З іншими нині спілкується російський слідчий. Про це "5 каналу" повідомила Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

5 канал

Омбудсмен зазначила, що нині стан потерпілих моряків задовільний – їхньому життю нічого не загрожує.

"Пані Москалькова (російська омбудсмен – 5.UA) повідомила про те, що наші моряки перебувають у місті Керч. 20 із них опитує слідчий, а троє поранених знаходяться у Керченській лікарні – їм надана медична допомога. Загрози життю немає. Їхній стан оцінюється як нетяжкий", – зазначила Денісова.

Водночас, раніше в ефірі "5 каналу" постійний представник Президента України в Криму Борис Бабін заявив, що поранених військових доправили до Москви. За його словами, їх прооперували. Скільки моряків нині у столиці Росії, Бабін не уточнив.

У Міноборони повідомили, що під час російського нападу було поранено та травмовано шестеро українських військовослужбовців. Троє з них прооперовані та знаходяться в Керченській міській лікарні №1 ім. М.І. Пирогова. За даними розвідки, стан їхнього здоров'я – задовільний.

Попередній матеріал
На житті українців воєнний стан не позначиться – Шкіряк
Наступний матеріал
Брифінг речника Міністерства оборони – відео
Loading...