facebook.com/krainasertse

Розказали про агресію РФ в Україні: в Італії волонтери та бійці презентували стрічку про АТО

Волонтери та бійці показали італійцям та українській діаспорі стрічку про події в зоні АТО та агресію Кремля на сході

Цьогоріч у березні та квітні в італійських містах, де тимчасово проживає найбільша кількість громадян  України, відбулася презентація документального фільму "Я піду за сонцем" та зустріч із учасниками АТО Сергієм Приймаком та Олександром Скрипнюком. Стрічку показували в італійських містах за сприяння українсько-італійських асоціацій. Про ситуацію в зоні АТО дізналися в таких містах як Катанія, регіон Сицілія, Неаполь, регіон Кампанья, Джойа Тауро, регіон Калабрія, Казерта, регіон Кампанья та Барі, регіон Пулья.

facebook.com/krainasertse

Заходи відвідали численні громадяни України та Італії, зокрема студенти і викладачі місцевих ВНЗ, представники місцевої влади, які висловили вдячність героям, які захищають не лише свободу і незалежність України, але й мир і універсальні цінності на Європейському континенті.

facebook.com/krainasertse

"Були військові, італійські карабінери, начальник карабінерів, був широкий фронт спілкування під час показу стрічки", – зазначив боєць АТО Сергій Приймак.

Представник організації "З країною в серці" Руслан Стельмах, який теж був у делегації, яка представляла стрічку в Італії, розповів, що генеральний консул України в Неаполі на кожній зустрічі знайомив присутніх із інформацією про наслідки російської агресії проти України, протидію нашої держави російсько-терористичним військам, потребу подальшої міжнародної взаємодії з метою протистояння агресивній політиці Кремля, а також необхідність обговорення теми про гібридні війни в Європі та ефективного реагування на них.

facebook.com/krainasertse

Всі зустрічі відзначалися солідарністю до України і проявами виняткової вдячності до воїнів-героїв, дозволили надати об’єктивну інформацію про події у Криму та на Сході України, а також обговорити проблематику гібридних воєн у Європі.

facebook.com/krainasertse

За словами учасника АТО Сергія Приймака, Італія це лише відправна точка стрічки "Я піду за сонцем", адже бійці спільно з організацією "З країною в серці" мають намір демонструвати її і в інших країнах, де проживає українська діаспора.

Попередній матеріал
НАЗК отримало доступ до системи контролю осіб та транспортних засобів, що перетинають кордон України
Наступний матеріал
Спеціаліст з міжнародної злочинності пояснив, як працює контрольована Кремлем кримінальна мережа у Європі – інфографіка

Нарешті став на ноги: як "Біотех-реабілітація" врятувала українського бійця

Волонтери збирають кошти для підрозділу морпіхів легендарного Вадима Сухаревського

Це вам не Дорн: Сергій Притула розплакався в ефірі "Рандеву"