Національна рада реформ
Національна рада реформ фото АПУ

"Я маю право": В Україні введуть систему безоплатної правової допомоги

Ініціатива передбачає безкоштовну правову допомогу в судах та безоплатні юридичні консультації для найменш захищених верств населення

Президент України Петро Порошенко, Кабмін та Мін'юст ініціюють програму, що має на меті посилення захисту прав і свобод громадян та покращення надання безоплатної правової допомоги. Концепцію за назвою "Я маю право" презентували на Національній раді реформ у п'ятницю, 10 листопада, передає прес-служба глави держави.

"Понад 8 мільйонів громадян мають право на безоплатну правову допомогу, і сотні тисяч людей сьогодні звертаються по безоплатну правову допомогу і отримують її.  Але цього недостатньо", – зазначив Порошенко.

Як стало відомо, спільна урядова ініціатива передбачає не просто правову безкоштовну допомогу в судах, а й безоплатні юридичні консультації, на які матимуть право найменш захищені верстви населення.

Реалізація проекту дасть можливість українцям безкоштовно отримати відповідь: як нарахувати субсидію, як боротись із незаконним захопленням власності, яким чином захиститись від тих чи інших дій місцевої влади, яким чином захистити свої права.

"Я впевнений, що ця програма підвищить рівень захисту конституційних прав і свобод громадян, в тому числі, і з юридичної точки зору… Це надзвичайно важливо", – наголосив Президент України.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ФОТО: Марина Порошенко у Торонто презентувала проект "Книга Миру"

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Російські найманці вдарили по захисниках Пісків з танку
Наступний матеріал
"Майже побутова історія": родичка Корчак зачинила детектива НАБУ у квартирі
Loading...