Виставка велосипедів у Києві

  Не усі велосипеди однакові. Це довели любителі покрутити педалі з України, Росії та Білорусі. До столиці на виставку велолюбителі привезли свої дітища - усі зроблені вручну.

  Ксенія Дворнікова, 5 канал: "Цей триколісний велосипед ідеальний для прогулянок. Його навіть обладнали спеціальним пристроєм щоби ловити метеликів. Переднє колесо велосипеда за діаметром втричі більше ніж два задніх - проте з нього не впадеш. А от щоби залізти - сконструювали драбину заввишки понад метр".

  Харків`янин Микита чаклував над цим велосипедом кілька місяців. Побачив британську модель у журналі - їй уже понад століття. Переднє колесо самотужки змайстрував діаметром більш як метр двадцять - і запевняє - їздити на такому коні - зручно.

  Микита Ізосов, учасник виставки (Харків): "Когда его начали делать мы поняли, что тогда не умели делать других велосипедов - это сейчас появились велосипеды стандартные- два триугольника, горные ... а тогда делали велосипеды такие какие умели и хотели делать. А мы немножко притронулись к истории".

  Велосипедист Юрій із Дрогобича полюбляє крутити педалі з комфортом. Свого коня тюнингував понад три роки - обладнав стереосистемою, прикрасив позолоченою фігуркою лева. А от щоби під час відпочинку не сумувати - прилаштував кальян та лазерне устаткування.

  Юрій Кудрій, учасник виставки (Дрогобич): "Розгладається ось це лазер, запалюєтьсяі кальян, він виставляється зручно щоб було і в процесі куріння самого кальяну думи проходячи крізь лазерні промені створює додаткові світлові ефекти".

  Велосипедні смаки львів`янина Дениса та москвича Олександра співпали. Обидва привезли до Києва велосипед - буритос. Рама від землі - менш як десять сантиметрів, крутити педалі на таких поні треба вчитися заново. А от на конструювання пішло лише кілька днів.

  Денис Слюсарчук, учасник виставки (Львів): "Лежачі поліцейські проїжджає в міліметрі, а от якщо не сертифіковані - люди з асфальту роблять - то царапає раму. Але так їздити дуже класно".

  Олександр Кушерявий, учасник виставки (Москва): "На нем не просто ездишь - на нем летаешь. Он очень скоростной, у него колеса 28 дюймов - очень большие - спортивные".

  Організатори переконують - саморобних велосипедів  стає дедалі більше. Відвідувачі ж у захваті. 

  Ксенія Дворнікова, Ян Доброносов, 5 канал

  Попередній матеріал
  Барак Обама завершив дводенний візит до Польщі
  Наступний матеріал
  Помер лідер Абхазії Сергій Багапш
  Теги: