Вищий спеціалізований суд України Закон і бізнес

Вищий спецсуд України відкрив провадження за фактом збройної агресії РФ

  Шевченківський райсуд Києва свого часу відмовив у задоволенні заяви про факт збройної агресії проти України з боку Росії

  Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ відкрив провадження про встановлення факту збройної агресії Російської Федерації проти України – за заявою керівника проекту "Відкритий суд" Станіслава Батрина, передає видання "ZN.UA"

  Зазначається, що про факт відкриття провадження йдеться в ухвалі суду від 21 жовтня 2016 року, яка не підлягає оскарженню. Зараз Вищий спецсуд вже витребував справу з Шевченківського районного суду міста Києва, який свого часу відмовив у задоволенні заяви про факт збройної агресії Росії проти України.

  Нагадаємо, 12 травня 2016 року Шевченківський районний суд Києва постановив рішення про відмову в задоволенні заяви про встановлення факту збройної агресії РФ проти України. Суд зазначив, що даний факт є загальновідомим і не впливає на права громадянина. Апеляційний суд міста Києва відмовився скасовувати дане рішення.

  Крім того, варто зазначити, що судовою реформою, яка вступила в силу 30 вересня 2016 року, передбачена ліквідація Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ протягом шести місяців. Його матеріально-технічна база буде передана новому Верховному суду.

  Читайте також: Порошенко: "У нас немає ніякого АТО, у нас є факт російської агресії"

  Попередній матеріал
  В Україні оголосили штормове попередження
  Наступний матеріал
  У Британії вперше в історії знайшли закам'янілий мозок динозавра

  Порошенко: "У нас немає ніякого АТО, у нас є факт російської агресії"

  Сьогодні Шевченківський суд розглядатиме справу про юридичне визнання факту збройної агресії проти України