Фото із відкритих джерел

Вино, картини і люстри: що задекларував Арсен Аваков

  У родини голови МВС є три квартири на Харківщині і жодного автомобіля

  У п’ятницю, 28 жовтня, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков оприлюднив електронну декларацію, у якій записав своє рухоме і нерухоме майно.

  Згідно декларації, міністр та його дружина володіють двома земельними ділянками на Харківщині, двома квартирами у Харкові площею 657,9 та 39,3 кв.м. відповідно та квартирою у Харківській області площею 70,9 кв.м.

  Аваков задекларував колекцію картин українських та іноземних художників, у тому числі літографію Пабло Пікассо, колекцію золотих монет країн Європи та Америки XVIII – XXI ст, ювелірні вироби, кілька дорогих годинників, італійські меблі, світильники та люстри, а також три шуби своєї дружини.

  У декларації він також зазначив колекцію етикеток вина Mouton-Rothchild різних років та колекцію вин виробництва Франції, Італії, Німеччини, Австрії, України, Іспанії, США, Чилі у кількості 760 пляшок. 

  Автомобілів у власності родини Авакових немає.

  Готівкою Аваков має 265 тисяч гривень, 178 тисяч доларів, 118 тисяч євро і 2100 британських фунтів.

  Дружина Авакова має готівкою 1,3 млн гривень, 275 тисяч доларів та 30 тисяч євро.

  Міністр також задекларував 1 млн 212 тисяч 548 гривень, які він вніс у вигляді застави за командира спецпідрозділу МВС "Слобожанщина" Андрія Янголенка.

  У декларації також вказується, що Авакову належить 100% загального капіталу ТОВ Avitalia s.r.l., зареєстрованого в Італії. Крім того, в стані ліквідації перебуває ТОВ "Трастова компанія Авакова", в якій йому належить 99,99%.

  Його дружина є кінцевим бенефіціаром ТОВ "Телекомпанія АТН" – харківський телеканал, ДП "Iнвестор Еліт Буд", ДП "Дослідний центр медіатехнологій", ПП "Органіка 2007", ДП "Iнвестор охорона сервіс", ТОВ "Видавничий будинок Iнвестор", ДП "Iнвестор Еліт Сервіс", ТОВ "Вітер", ПП "Карст-8", ТОВ "Бедж", ТОВ "Енергетичні машини", ТОВ "Iнвестор-фонд".

  Попередній матеріал
  Експерт пояснив ризики від підняття "мінімалки"
  Наступний матеріал
  Теракт, що не стався: на залізничному вокзалі Лисичанська знайшли вибухівку – фото

  Три квартири у Грузії, рахунки у банках та купа кредитів: Деканоідзе задекларувала майно

  Ні житла, ні автомобіля: міністр культури Нищук подав електронну декларацію

  Нардеп: Судді і прокурори, які боялися наслідків е-декларування, подали у відставку

  Кімната в гуртожитку, позика та Outlander: Назар Холодницький задекларував своє майно