Викид мазуту у Кам'янському 5 канал

Викид у Дніпро 300 тонн мазуту: за заявою екологів поліція розпочала розслідування

У керівництві річкового порту відповідну інформацію спростовують і кажуть, що ситуація контрольована

Інформація про викид 300 тонн мазуту у води Дніпра з водосховища у Кам'янському поки що не підтверджується. Напередодні ЗМІ повідомили, що у Кам'янському затонули баржа та кран, внаслідок чого нібито 300 тон мазуту вилилося до річки. Журналісти також назвали інцидент екологічною катастрофою.

Наразі для з'ясування всіх обставин інциденту в місті створили екологічну інспекцію, яка чекає на дозвіл від суду, щоб потрапити на територію підприємства, де нібито і стався вилив.

"Екологічна інспекція зробила проби води. Уже завтра у нас будуть аналізи. Я думаю, що ситуація буде контрольована. Там немає звідки взятися 300 тоннам мазуту", – сказав заступник міського голови Олександр Масленков.

У керівництві річкового порту відповідну інформацію також не підтверджують. Водночас тамтешня поліція за заявою екологів вже розпочала розслідування.

"Ця вода абсолютно вільно омиває 40-50 см мазутний нагар, що сформувався упродовж 46 років. Це, можливо, залишки певного пального; тих вод, які також називають підсланцевими. Вода, яка потрапляє туди, вільно виходить униз за течією", – стверджує голова правління Дніпродзержинського річкового порту Олександр Спектор.

Зазначимо також, що знімальну групу "5 каналу" на територію річкового порту не пустили.

Як повідомлялося напередодні, на Дніпропетровщині затонули баржа та кран. ЗМІ повідомили, що під час цього в річку вилилося 300 тонн мазуту.

Попередній матеріал
Виступ міністра оборони Степана Полторака на засіданні Комітету реформ Міноборони – трансляція завершена
Наступний матеріал
Лікарі з Канади вирушають в Україну: пропонують лікування бійцям АТО та активістам Євромайдану

Новгородське опинилося під загрозою хімічного забруднення: постраждати може і Росія

Через погодні умови рівень забруднення повітря у Києві перевищує норму в кілька разів

ДСНС: В окремих районах Києва зашкалює рівень забруднення повітря