Видано довідник розсекречених документів СБУ про Голодомор

  Усі розсекречені документи про голодомор видали в одному довіднику. У переддень сумної річниці Центр досліджень визвольного руху та Архів СБУ презентували нову книжку.
  Це - 420 розсекречених Службою безпеки матеріалів з 1930-го по 1980-ий роки. У довіднику подано короткий огляд їх змісту, іменний та географічний покажчики. У книзі вперше оприлюднили інформацію про перепис населення 1937 року, який свідчить про значні втрати українського населення в роки Голодомору. Тут йдеться про події, які передували штучному голоду. У довіднику є розсекречені документи про те, якими методами КДБ УРСР намагалася придушити поширення правди про Голодомор.

  Володимир В`ятрович, історик: "Це презентація унікального видання, яке містить повний анотований перелік усіх документів СБУ, які стосуються цієї трагедії. Тут 420 документів.

  Василь Марочко, дослідник Голодомору: "Ми нікому нічого не маємо доводити. Хай російська "государственная дума" дасть політичну оцінку голодомору на території Російської Федерації. Українська Верховна Рада цілком логічно ухвалила законо про визнання Голодомору геноцидом".
   
  Попередній матеріал
  Захисники тварин закликали італійців не носити хутряний одяг
  Наступний матеріал
  "Чорна п`ятниця" - перший день святкових розпродажів у США
  Теги: