Антін Мухарський
Антін Мухарський YouTube / Рандеву

Мухарський: Вибір українства в нашій країні – це свідомий вибір свідомих дорослих людей

Читайте по-русски
Артист вважає, що якщо в Україні не провести мовну реформу, то є ризик втратити ще частину території

Шоумен Антін Мухарський у "Рандеву" на "5 каналі" розповів про національну свідомість українців та значення мови для України.

"Із мене з дитинства школа і соціум намагалися зробити комсомольця – не вийшло... Тобто соціум намагався мене вкомпонувати в радянську історію. І я як бунтівник усе піддавав сумнівам. І зрештою перетворився на переконаного "антисовєтчика"... Тому я вважаю, що вибір українства в нашій країні – це свідомий вибір свідомих дорослих людей. Бо дитині ти не поясниш, що таке (національна – ред.) свідомість, можна закласти тільки зернятка, які в 30-35 років проростуть в активну фазу бойових дій між Росією і Україною. Коли вони, і життя поставить перед ними це питання, матимуть можливість взяти зброю, коли вони стануть воїнами. Хтось не стане воїном. Хтось піде і скаже: "Знаєте, мені ваша Україна... Я обираю "русскую" ідентичність, бо це більш економічно вигідно..." – говорить Мухарський.

І додає: "Тому Україна – це певний орден для людей, які свідомо йдуть в українство, обираючи цей шлях, і одразу стають ворогами для "русского мира". 

Артист також вважає, що українці – дуже толерантні. 

І наголошує: "Ми або проведемо мовну реформу і залишимося Україною навіть в цих кордонах, які є зараз, або втратимо ще частину території".

Читайте також: "Зеленський – це "син" Медведчука": Антін Мухарський у "Рандеву з Яніною Соколовою"

Попередній матеріал
Причини катастрофи Ан-26: урядова комісія озвучила результати розслідування
Наступний матеріал
Вибух на Харківщині: двоє потерпілих у критичному стані, тіла загиблих досі під завалами
Loading...