Ірина Геращенко
Ірина Геращенко фото Європейська солідарність

Всі знають "лінії Суровікіна", а хто в Україні відповідає за фортифікації? – Ірина Геращенко

Читайте по-русски
"Європейська Солідарність" обов'язково доб'ється прізвища відповідальної особи, зазначила Геращенко

Співголова фракції "Європейська Солідарність" Ірина Геращенко під час брифінгу зауважила, що всім відома так звана "лінія Суровікіна", яка завадила українському контрнаступу, при цьому ніхто не розуміє, з кого ж питати за несвоєчасне і недостатнє будівництво укріплень з-поміж української влади. Про це повідомляє пресслужба партії "ЄС".

"Так звані "лінії Суровікіна", – це ті фортифікаційні споруди, які в три пояси на всіх (ред. – тимчасово) окупованих територіях, тільки де заходить ворог – починають будувати мінні поля і в три рубежі ці "лінії Суровікіна". Ім'я якого видатного державного діяча мають носити оці лінії, яких не існує? Чи це мають бути "лінії Федорова"? Чи це мають бути "лінії Шмигаля"? Чи це "лінії Кубракова"? Збройним силам усе одно – головне, аби вони були", – наголосила Геращенко.

Народна депутатка сказала: "Європейська Солідарність" обов'язково доб'ється прізвища відповідальної особи, яка має стати перед країною і сказати: так, я за це відповідаю, за технічні характеристики, за фінансування. І дуже прозоро – щоб там не було корупції. І до мене всі питання".

"Тому ми доб'ємося створення ТСК. І ми не просто вимагаємо скликання позачергової сесії, де має це бути проголосовано, а зробимо все, аби це питання стояло першим у порядку денному сесії", – зазначила Геращенко.

Вона також зауважила, що антикорупційні органи мають ретельно перевірити використання державних грошей на будівництві фортифікацій.

"Ми очікуємо, що питання ефективного використання кожної бюджетної гривні саме на безпеку, на оборону, на фортифікації будуть цікавити не тільки опозицію. Не тільки наших журналістів-розслідувачів. Не тільки військових. Ми разом зробимо велику справу, ми готові до співпраці. Тому що це наша спільна робота", – переконана Геращенко.

Співголова фракції "ЄС" наголосила: "Коли війна перейшла в оборонну фазу, фортифікації стають частиною нашої стратегії. Це життя наших військових. Тому питання фортифікацій має об'єднати парламент. І тут докладемо до цього всі необхідні зусилля".

"Ми хочемо звернутися до українського бізнесу, який своєю відповідальністю весь цей час війни показав, наскільки великий внесок спільний робить у майбутню перемогу – так само залучити сьогодні ту техніку, яка у вас є, будівельна, допомогти таким чином підрозділам будувати ці фортифікації. Готові тут ділитися досвідом, готові в команді разом працювати. Можемо дати підрозділи, які про це просять і кричать", – сказала Геращенко.

Нардеп наголосила: "Без усвідомлення нових викликів війни, не оцих "потьомкінських дєрєвєнь", коли всі "слуги" їдуть в один якийсь гарний ВОП, фотографуються, ми війну не виграємо. Нам треба разом об'єднатися навколо дуже відповідального ставлення до Збройних сил, до українського бюджету і до фортифікацій".

Читайте також: сильні фортифікації – це питання національної безпеки – Ірина Геращенко.

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Попередній матеріал
Порошенко закликав об’єднати зусилля держави і суспільства навколо будівництва фортифікацій
Наступний матеріал
Сили оборони потіснили ворога та проводять заходи із зачищення на північній околиці Вовчанська – "Час новин: підсумки"
Loading...
Порошенко вимагає від Ради створити ТСК з питань фортифікацій

Порошенко вимагає від Ради створити ТСК з питань фортифікацій

Це життя солдатів, захист українських територій – Порошенко розповів, скільки кілометрів фортифікацій треба збудувати Україні

Це життя солдатів, захист українських територій – Порошенко розповів, скільки кілометрів фортифікацій треба збудувати Україні

Порошенко закликає владу спільно терміново будувати фортифікаційні споруди

Порошенко закликає владу спільно терміново будувати фортифікаційні споруди