Врятувати репутацію "Артека" закликає його директор

  Врятувати репутацію Міжнародного дитячого центру Артек закликає його директор Борис Новожилов. За його словами політики, які вплутали дитячий центр у сканадал про педофілію, мають відповісти. Новожилов категорично заперечую можливість будь-якого насильства в Артеку. На його території постійно вартують більше півторисотні міліціонерів. Приміщення, де проживав із своїми дітьми звинувачений, знаходиться за межами закладу.

  Свою причетність та інших співробітників табору до зґвалтування дітей Борис Новожилов категорично заперечує. Пов`язує звинувачення із бажанням відібрати цінну кримську землю. Каже, сьогодні його викликали до МВС, де пропонували звільнитися і лягти до лікарні. Однак він вирішив і надалі відстоювати інтереси Артеку.

  Борис Новожилов, директор МДЦ «Артек»: "Первое, что должны сейчас сджелать чиновники всех уровней которые причастны к этому скандалу, они должны заявить, успокоить родителей, успокоить детей и сказать - Артек самое безопасное место в мире. Для детского отдыха более безопасного места не сцуществует. Дети находятся под постоянным контролем и постоянной охраной со стороны взрослых. Генеральный директор несет полную уголовную ответственность за всех детей, которые находятся там. И вообще считаю, что если бы кто-то выливал эту грязь,- разбирайтесь со мной. Нельзя трогать Артек, нельзя трогать Артек!".

  Попередній матеріал
  ЄБРР погіршив прогноз падіння ВВП України з 10% до 14%
  Наступний матеріал
  У київському зоопарку звірів утримують у жахливих умовах,- зоозахисники
  Теги: