Всеукраїнський з'їзд військових медиків 5 канал

"Врятована не одна тисяча життів": в Одесі розпочався Всеукраїнський з'їзд військових медиків

У ньому беруть участь майже 100 лікарів, що борються за життя поранених бійців в АТО

В Одесі військові медики беруть участь у першому Всеукраїнському з'їзді військових терапевтів. Про це повідомляє "5 канал".

Як зазначається, на дводенну конференцію приїхали майже 100 лікарів, у яких за плечима - досвід порятунку людей в зоні проведення АТО. Найкращих із них у перший день роботи з'їзду відзначили нагородами.

Військові медики кажуть, що за роки війни на Донбасі рівень професійної підготовки таких спеціалістів суттєво підвищився. При цьому армії досі не вистачає досвідчених спеціалістів та відповідного матеріального забезпечення.

"На початку нам у цьому питанні допомагали зарубіжні колеги, тому що такого, як "тактична медицина" раніше в Україні, до початку АТО, взагалі не було", - коментує начальник кафедри військової загальної практики Української військово-медичної академії Андрій Воронко.

"Без перебільшення буде сказано, що не одна тисяча військовослужбовців повернута до строю. Врятовано  життя тисячам військових, тому на сьогодні немає сумнівів у тому, що існує така професія - військовий медик", - додає начальник Національного військово-медичного клінічного центру Анатолій Казмірчук. 

Як повідомлялося, напередодні лікарі врятували життя чотирьох "тяжких" бійців, що потрапили під ворожий обстріл у Пісках.

Попередній матеріал
Голова правління телеканалу "Інтер" пішов у відставку
Наступний матеріал
Візит глав МЗС ЄС до України: про що говоритимуть лідери країн

До лікарні у Дніпрі з Франції надійшла гуманітарна допомога: 25 зручних ліжок для хворих

До лікарні у Дніпрі доправили тяжко поранених бійців, двоє з них – на апаратах штучної вентиляції легенів

У Дніпровській лікарні опритомніли два тяжко поранені бійці, що пережили надскладні операції

Лікарі врятували життя чотирьох "тяжких" бійців, що потрапили під ворожий обстріл у Пісках