joinfo.ua

ВР визначила умови добровільного приєднання до тергромад

  Після завершення громадського обговорення пропозиція подається до відповідної ради на наступну сесію

  Народні депутати прийняли Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо добровільного приєднання територіальних громад". Відповідне рішення підтримав 241 нардеп, повідомляє "Укрінформ".

  Законом, зокрема, встановлюється, що добровільно приєднатися до об'єднаної територіальної громади, визнаної спроможною відповідно до частини четвертої статті 9 цього Закону, має право суміжна сільська, селищна територіальна громада, яка відповідно до перспективного плану формування територій громад Автономної Республіки Крим, області належить до цієї об'єднаної територіальної громади.

  Сільський, селищний голова забезпечує вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного приєднання до об'єднаної територіальної громади та її громадське обговорення, яке проводиться протягом 30 днів з дня надходження такої пропозиції. Після завершення громадського обговорення пропозиція подається до відповідної ради на наступну сесію для прийняття рішення про надання згоди на добровільне приєднання до об'єднаної територіальної громади.

  Зауважимо, що сільський, селищний голова після прийняття відповідною радою рішення про надання згоди на добровільне приєднання до об'єднаної територіальної громади, відповідно до Закону, надсилає пропозицію до сільської, селищної, міської ради об'єднаної територіальної громади, до якої є намір приєднатися.

  Також визначається, що сільська, селищна, міська рада об'єднаної територіальної громади на наступній сесії розглядає пропозицію щодо ініціювання добровільного приєднання до об'єднаної територіальної громади та за результатами розгляду приймає рішення про надання згоди на добровільне приєднання до об'єднаної територіальної громади або про відмову в наданні такої згоди.

  Попередній матеріал
  У Дніпрі СБУ зловила на хабарі прокурора місцевої прокуратури
  Наступний матеріал
  Клімкін розповів подробиці двох бесід Порошенка із Трампом