ВР відмовилася перейменовувати назад Дніпро та Горішні Плавні

За скасування рішення по Дніпру проголосували лише 18 народних депутатів

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав дві постанови про перейменування Дніпропетровська в Дніпро (№3864), а також про перейменування близько 300 населених пунктів (№4085). Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради України.

Вони вступають у силу відразу після публікації. Підпис спікера парламенту став можливий після того, як Рада не змогла скасувати свої постанови від 19 травня. За скасування рішення по Дніпру проголосували лише 18 народних депутатів. За скасування перейменування Комсомольська в Горішні Плавні – 20.

Як повідомляв 5.ua, 19 травня ВР за законом про заборону пропаганди комуністичної і нацистської символіки перейменувала місто Дніпропетровськ на місто Дніпро. Тоді ж парламент повернув Дніпродзержинську історичну назву – Кам'янське. Всього цією постановою перейменовані 299 топонімів. Нагадаємо, місто Комсомольськ Полтавської області перейменовано на Горішні Плавні, місто Кузнецовськ Рівненської області - на Вараш, місто Цюрупинськ Херсонської області - на Олешки.

Попередній матеріал
З України до Греції мають намір пустити пором
Наступний матеріал
МЗС РФ заперечує, що Путін погодився на поліцейську місію ОБСЄ на Донбасі

В'ятрович: В Україні залишилося перейменувати близько 10 населених пунктів та Кіровоград

У Києві планують перейменувати одну з вулиць на честь Папи Римського

Депутати декомунізували Дніпропетровськ: реакція місцевих жителів

На Дніпропетровщині намагалися вбити екс-депутата