ВР Криму закликає Президента запровадити надзвичайний стан [відео]

  Запровадити надзвичайний стан у державі закликає Президента, Раду нацбезпеки й оборони та народних депутатів Президіум Верховної Ради Криму. Таке прохання в автономії пов’язують із захопленням органів державної влади у низці регіонів та загрозою конституційному ладу.

   Президіум Верховної Ради Криму пропонує припинити фінансування з державного бюджету ті регіони, де владу усунено насильницьким шляхом, ідеться у документі. Крім того, депутати автономії звернулися до жителів Криму з проханням підтримати правоохоронців, які стоять, цитуємо: «живим щитом на шляху екстремістів з банд формувань». І оголосили про збір грошей на підтримку силовиків.

   

  Володимир Костянтинов, голова ВР АРК: "Обращаемся к Президенту Украины Виктору Януковичу, в Совет национальной безопасности и обороны Украины, к народным депутатам Украины с призывом остановить разгул беззакония, анархии и насилия, захлестнувший страну, и ввести чрезвычайное положение в Украине. Предлагаем прекратить финансирование из Государственного бюджета объявивших себя вне закона регионов, где власть смещена насильственным путем, до восстановления в них конституционного порядка. Живым щитом на пути распоясавшихся экстремистов из бандформирований стоят сотрудники правоохранительных органов. Их верность присяге и Украине – гарантия безопасности мирных граждан".

   

  Попередній матеріал
  Мітингувальники увірвалися до приміщення ОДА у Хмельницькому
  Наступний матеріал
  Розпустити уряд вимагають депутати Житомирської міської ради
  Теги:
  Loading...