Мітингувальники увірвалися до приміщення ОДА у Хмельницькому

  Мітингувальники увірвалися до приміщення облдержадміністрації у Хмельницькому. Тритисячний натовп людей під стінами будівлі слухав трансляцію засідання облради. Коли дійшло питання про голосування щодо вимог мітингувальників - гучномовець вимкнувся. Протестувальники пішли штурмом, міліція не втримала натовп. Зараз у приміщенні держустанови мітингувальники чекають на зустріч із місцевими депутатами. Тим часом, у  Житомирі зізвали позачергову сесію міської ради, для розгляду політичної ситуації в державі.

   

  З 12-ї години на майдані Корольова під вікнами міської ради стоять понад дві тисячі людей. Вимагають у міського голови ухвалити вимоги активістів, або ж піти у відставку, а також  всіх депутатів-регіоналів написати заяви про вихід з партії і ухвалити звернення до президента. До протестувальників вийшов міський голова. Він запевнив - вимоги житомирян підтримує, тож винесе ці питання на розгляд сесії, на яку запросив і ініціативну групу з протестувальників.

  Дмитро Ткачук, громадський активіст: «Друзі! Так або ні! Іншого варіанту немає. Або ми чуємо цю відповідь, або ні я, ні жоден людей не несе відповідальності за дії! Ніхто крім вас! Відповідальність лягає тільки на Вас! Або так і ми йдемо у цей переговорний процес, або ні!»

  Володимир Дебой, міський голова: «Миру і порозумінню так! Легітимному миру  і порозумінню, який принесе міська рада. Я вам частково сказав «Так, якщо ви цього не почули!!! Прошу формувати групу, а рішення буде приймати депутатський корпус».

  Попередній матеріал
  Майже 10 тис львів’ян провели в останню путь Вербицького [відео]
  Наступний матеріал
  ВР Криму закликає Президента запровадити надзвичайний стан [відео]
  Теги:
  Loading...