ССО отримали прапор
ССО отримали прапор president.gov.ua

Вовкулаки-спецпризначенці: еліта українських Збройних сил нарешті отримала свою символіку

Майже 300 бійців Сил спеціальних операцій отримали нагороди за захист незалежності на сході України. Серед них – четверо Героїв України

"Іду на ви!" – відомий вислів, який приписують київському князю Святославу Ігоревичу. Він став офіційним девізом елітного роду військ ЗСУ – Сил спеціальних операцій. Сьогодні в тренувальному центрі на Житомирщині Президент урочисто вручив прапор ССО, який після підписання указу разом з емблемою "вовкулаки" – став одним із офіційних символів спецпризначенців.

Нова символіка для армійських спецпризначенців. Командувачу Сил спеціальних операцій вручають бойовий прапор. Відтепер гаслом цього роду військ є вислів київського князя Святослава Хороброго "Іду на ви!"

Майже 300 бійців Сил спеціальних операцій отримали нагороди за захист незалежності на сході України. Серед них – четверо Героїв України.

"Ви майстерно робите свою роботу, відбиваючи російську агресію на сході нашої держави. Зокрема, під час звільнення нашими військами міст і селищ українського Донбасу – Маріуполя, Слов'янська, Краматорська, Лиману і багатьох інших. Захоплено багато зразків ворожого озброєння. Яке в подальшому, хочу окремо наголосити, склало потужну доказову базу в міжнародних судах, які наша держава ініціювала проти країни-агресора Росії", – наголосив Президент Петро Порошенко.

Відбір військовослужбовців до лав Сил спеціальних операцій надзвичайно суворий. І пройти його можуть далеко не всі. Такі фізичні та психологічні випробування до снаги лише одному з 10 кандидатів.

Сили спеціальних операцій були створені 2016 року. Після анексії Криму та окупації Донбасу українській армії такий рід військ був необхідним.

"Підготовка спецназівців на кваліфікаційному курсі ділиться на декілька етапів. Один з дуже важливих етапів – це оцінка та відбір, де дуже сильне іде як фізичне навантаження на військовослужбовців, так і психологічне. Не кожен це витримує. Після шести місяців тільки 10% залишаються і закінчують цей курс", – зазначає заступник командира навчально-тренувального центру.

Адже на фронті ці вояки виконують одні з найважливіших завдань.

Сергій Барбу, Олена Сорокіна, Анна Несевра, Василь Дендін, "5 канал"

Вогнева підготовка, вертольоти, літаки: ССО святкують другу річницю створення

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Ми українці, хочемо мати свою Церкву": громади Хмельниччини приєднуються до ПЦУ
Наступний матеріал
"БлогПост": які зміни чекають на українсько-польські відносини
Loading...

Президент відвідує навчання на полігоні центру Сил спеціальних операцій ЗСУ – відео

Промова Президента Порошенка в Житомирі – відео

Порошенко розповів про особливості куплених в Туреччини безпілотників

ЗСУ проведуть навчання з новим комплексом АСУ "Ореанда"

Українська армія буде здатна діяти за стандартами НАТО у 2020 році – Порошенко

Українські військові спільно зі США протестували нову вогнепальну зброю – фото