ССО
ССО Facebook / Віталій Гайдукевич

"Іду на ви!": Сили спецоперацій ЗСУ отримали нову символіку та прапор – включення

Лише 10% військовослужбовців, які хочуть служити в ССО, таки стають спецпризначенцями

Понад 3 тис. силових операцій, з них близько 700 таємних – здійснили українські спецпризначенці від початку російської агресії. Такі дані оприлюднив Президент України під час відвідання Навчально-тренувального центру Сил спеціальних операцій. У навчальному центрі на Житомирщині перебуває і кореспондент "5 каналу" Сергій Барбу.

Головна новина сьогодні для ССО: вони отримали нову символіку та відтепер мають нове гасло – "Іду на ви!". Це слова, які історично приписують князю київському Святославу Ігоровичу. Сьогодні ж бійцям урочисто вручили бойовий прапор. Нову символіку розроблювали доволі тривалий час.

Чимало сьогодні на Житомирському полігоні говорили і про бойові заслуги спецпризначенців, зокрема про їхню роль у війні на сході. Захищаючи українську незалежність на Донбасі, загинуло 70 бійців загонів спеціального призначення. Чимало бійців отримали нагороди – четверо з них є Героями України.

"Ви майстерно робите свою роботу, відбиваючи російську агресію на сході нашої держави. Зокрема, під час звільнення нашими військами міст і селищ українського Донбасу – Маріуполя, Слов'янська, Краматорська, Лиману і багатьох інших. Захоплено багато зразків ворожого озброєння. Яке в подальшому, хочу окремо наголосити, склало потужну доказову базу в міжнародних судах, які наша держава ініціювала проти країни-агресора Росії", – наголосив Порошенко.

Сили спеціальних операцій створили 2016 року. Обличчя бійців громадяни побачити не зможуть, адже виконують вони винятково важливі завдання. Відбір до ССО є дуже жорстким і не кожен з військових може його витримати, наголошує командування. Лише 10% бійців, які хочуть служити в цьому роді військ, таки стають спецпризначенцями.

Сьогодні також продемонстрували злагодження в Навчально-тренувальному центрі – за участі десятків військовослужбовців і техніки. Що розповідають самі спецпризначенці про відбір, який їм довелося пройти – дивіться у відео.

Вогнева підготовка, вертольоти, літаки: ССО святкують другу річницю створення

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Понад 100 парафій УПЦ МП заявили про перехід до єдиної Церкви
Наступний матеріал
Пленарне засідання Верховної Ради України – відео
Loading...

Президент відвідує навчання на полігоні центру Сил спеціальних операцій ЗСУ – відео

Промова Президента Порошенка в Житомирі – відео

Танки прориву, ЗРК і бойові "пташки": ЗСУ передали понад 200 одиниць військової техніки

"Щедра пропозиція": у Житомирі чоловік намагався підкупити поліцейських

У Польщі визнали неконституційною "українську" поправку до закону про ІНП

Порошенко схвалив таємне "оборонне рішення" РНБО