Вовк з Дніпропетровська встановив рекорд довголіття

  Рекорд довголіття побив найстаріший мешканець Дніпропетровського зоопарку – вовк Дік. Йому виповнилося 18 років, а за людськими мірками це – 150. Керівники зоопарку кажуть – у природі вовки живуть вдвічі менше. У День народження Діка пригощали делікатесами – не звичайним шматком м`яса, а смачним фаршем - щоб старенькому легше жувалось.

  На відвідувачів та їх подарунки Дік реагує мляво - утратив природну силу та агресивність. Керівники зоопарку згадують, раніше до вовк і до клітки не підпускав - ричав, кидався на сітку. А зараз став такий спокійний, навіть за вухом почесати дає. Як і у стареньких людей, у Діка теж проблеми із суглобами, кістками та м`язами. Вовк пережив навіть декілька операцій із видалення пухлин. Ветеринар зоопарку секретом довголіття сірого вважає неволю.

  Розділити старість Діку ні з ким. За все життя у нього не було жодної дружини-вовчиці. Співробітники зоопарку намагалися познайомити його з красивими собаками, проте і з ними особисте життя у Діка не склалося. Із любов`ю він дивиться тільки на доглядальницю Віру Ковальчук, бо саме вона багато років поспіль щодня його годує.

  Смачним фаршем Діка тепер годуватимуть завжди. Доглядачка каже, жорстке м`ясо та кісточки сіроманові вже не по зубах. Фіксувати вік хижака у книгу рекордів в зоопарку поки не хочуть – бояться наврочити. За прогнозами ветеринарів, стариган може прожити ще не один рік. Його тут обіцяють берегти - як живий пам`ятник Дніпропетровської зоозони.

  Юлія Фінгарет, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, 5 канал

  Попередній матеріал
  Візит Президента В. Ющенка до Польщі (репортаж)
  Наступний матеріал
  У Чорному морі тоне суховантаж "Крамко"
  Теги: