Коронавірус
Коронавірус Українська правда

ВООЗ оголосила пандемію у зв'язку з поширенням коронавірусу

  Читайте по-русски
  У світі не підтверджено жодного випадку коронавірусу лише у 81 країні з 193 держав, офіційно визнаних ООН, за даними організації

  Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) оголосила пандемію коронавірусу в світі. Про це заявив керівник ВООЗ Тедрос Ґебреєсус на брифінгу, інформує "Радіо Свобода".

  Як зазначив Ґебреєсус, ВООЗ стурбована поширенням коронавірусу у світі.

  "ВООЗ цілодобово оцінює цей спалах, і ми глибоко стурбовані як тривожними рівнями поширення і серйозності, так і тривожними рівнями бездіяльності. Тому ми зробили оцінку, що COVID-19 можна охарактеризувати як пандемію", – заявив глава ВООЗ.

  Пандемія – сильна епідемія, яка характеризується поширенням інфекційного захворювання на всій території країни, територію суміжних держав, а іноді й багатьох країн світу. Пандемія оголошується тоді, коли з'являється новий вірус і поширюється по всьому світу, а населення немає імунітету до вірусу, а також ефективних засобів профілактики, тобто вакцинації та лікування.

  Тим часом, у ВООЗ заявили, що у світі не підтверджено жодного випадку коронавірусу лише у 81 країні з 193 держав, офіційно визнаних ООН. 

  Зазначимо, раніше у ВООЗ заявляли, що цю пандемію можна буде взяти під контроль

  "Це буде перша в історії пандемія, яку можна буде контролювати. Тому ми не підвладні цьому вірусу. Більшість тих, хто інфікований, одужає", – заявив Тедрос Адханом Ґебреєсус.

  Як повідомляв 5.UA, за останньою інформацією, станом на ранок середи у світі на коронавірус хворі 119 233 людини, 4300 осіб померло. Вірус зафіксований у 119 країнах світу. Перші випадки захворювання виявили в Болівії, Туреччині та на Ямайці. Водночас 66,5 тисяч пацієнтів одужали. В Італії кількість хворих на коронавірус уже більш як 10 тисяч.

  Попередній матеріал
  Кабмін залишиться без премій до кінця року – Шмигаль назвав причину
  Наступний матеріал
  Коронавірус: двох моряків не пустили на український берег через високу температуру тіла – МВС
  Loading...
  ВООЗ: "Коронавірус ще не зафіксували майже 130 країн"

  ВООЗ: "Коронавірус ще не зафіксували майже 130 країн"

  Всесвітня організація охорони здоров'я підвищила оцінку ризику коронавірусу

  Всесвітня організація охорони здоров'я підвищила оцінку ризику коронавірусу

  ВООЗ оголосила боротьбу з фейками щодо коронавірусу – що робитимуть

  ВООЗ оголосила боротьбу з фейками щодо коронавірусу – що робитимуть