uoz-zak.gov.ua

"Стоп поліо": Як у Києві волонтери закликали українців вакцинувати дітей від поліомієліту

Благодійники влаштували політ на канатній дорозі через Дніпро як символ подолання недуги

Волонтери закликають українців вакцинувати дітей від поліомієліту відповідно до календаря щеплень, щоби не допустити чергового спалаху.

Батькам роздавали інформаційні листівки, де наголошували: лікування від поліомієліту немає, захиститися можна лише завдяки щепленню. Також активісти розгорнули кількаметровий плакат із надписом "Стоп поліо". Після чого влаштували політ на канатній дорозі через Дніпро як символ подолання недуги.

Сергій Завадський, голова Національного комітету "Поліо плюс" в Україні говорить: "Зараз всі вакцини є в наявності у всіх поліклініках всюди. Так що приводьте своїх дітей, вакцинуйтеся. Давайте допоможемо самі собі, нашим дітям, щоби за декілька років ми відсвяткували перемогу над поліо у всьому світі".

Головний лікар дитячої лікарні №3 у м. Києві Ганна Сафонова наголошує: "Безпека дітей буде тільки тоді забезпечена, коли буде не менше 95% дітей вакциновано проти поліо. А у нас на сьогодні десь до 80%".

"Я вважаю, що в принципі це потрібно, тому що досить серйозна хвороба, досить серйозні наслідки з летальним результатом дуже часто", – зауважує мешканка Києва Анаіт Козеренко.

Нагадаємо, торік улітку на Закарпатті стався спалах поліомієліту. Після чого в Україні було проведено три раунди додаткової імунізації дітей.

Як повідомляв 5.ua, у квітні 2016 року Україна, як і ще 155 країн світу, перейшла на використання нової вакцини проти поліомієліту.

Попередній матеріал
Захисники Луганського розповіли про "нічну" тактику бойовиків
Наступний матеріал
Волонтери Тернопільщини зібрали і передали майже 30 тонн харчів та теплих речей для бійців АТО
Loading...

Завершено третій раунд імунізації проти поліомієліту

В Україні триває третій тур вакцинації проти поліомієліту

Двоє дітей із Закарпаття, які захворіли на поліомієліт, "відновилися" - МОЗ

У МОЗ повідомили, коли почнеться третій тур вакцинації проти поліомієліту

Попри грип, третій раунд вакцинації від поліомієліту не переноситимуть - Квіташвілі

70% дітей пройшли вакцинацію від поліомієліту - МОЗ