Волонтери викрили "тіньового командира" батальйону "Легіон" на Донбасі фото informnapalm.org

Волонтери вирахували російського бойового командира батальйону "Легіон" на Донбасі – фото

Росія намагається приховати участь у боях на Донбасі російських кадрових військових

Волонтери ідентифікували "тіньового командира" батальйону "Легіон" російських окупаційних військ на Донбасі. Про це повідомляє InformNapalm.

Як зазначається, фіктивним командиром батальйону "Легіон" був поставлений Сергій Завдовєєв – депутат так званої "народної ради "ДНР", який, за даними пропагандистських ресурсів РФ, у 1999 році "служив у другому десантному полку іноземного легіону Франції в Афганістані", має позивний "Француз". Але це не більше ніж легенда-прикриття. На початку 2016-го завдяки джерелам волонтерів у Франції вдалося дізнатися, що історія про службу Завдовеева у французькому Іноземному легіоні є вигадкою пропагандистів.

"Згідно з "легендою", Сергій Завдовєєв на сьогодні очолює бандформування "загін з проведення спеціальних рятувальних робіт особливого ризику МНС "ДНР" "Легіон" і "тимчасову комісію народної ради "ДНР" з питання передачі ринків", що діють на території "Донецької народної республіки", є членом фракції "Донецька республіка", періодично виступає у пропагандистських ЗМІ, бере участь у публічних заходах. Також відомо, що він має тісні зв'язки з ще одним формальним лідером "ДНР" Олександром Захарченком, з чим фактично пов'язують стрімке кар'єрне зростання Сергія Завдовєєва", – йдеться в повідомленні.

Крім того, волонтери з'ясували, що насправді командиром батальйону "Легіон" є кадровий російський військовий Роман Назаров. Саме він керував так званою групою "Француза" у Логвиновому.

Ці припущення ґрунтуються на таких фактах:

  • Номінальний командир групи ("Француз", Сергій Завдовєєв) не має військового досвіду. Він не служив у французькому легіоні (як він сам розповідав), а працював продавцем побутової техніки в Макіївці. Тобто командувати загоном не міг. Назаров, навпаки, військовий досвід має.
  • На відео про дії "Легіону" у Логвиновому Назаров єдиний, чиє обличчя заретушоване. Крім того, його у відео "понизили" до рядового, хоча на фото його дружини Назаров носить погони старшого лейтенанта.
  • На фотографіях, зроблених після боїв у часи "Дебальцевської дуги" скрізь у центрі Назаров, а не Завдовєєв. Та й Сергія Завдовєєва взагалі немає на так званих "бойових фото", у нього в альбомі лише "офіційні фотографії". 

"У цьому випадку російська пропаганда намагається приховати участь у боях на Донбасі російських кадрових військових, і куратори перебувають у тіні формальних "командирів". Таким чином, з ряду непрямих ознак встановлено ймовірного "дублера" або "тіньового командира" одного з бандформувань на Донбасі", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, волонтери ідентифікували на Донбасі "необачного" строковика РФ, що викрив своїх "колег".

Попередній матеріал
Не бачу ніяких мотивів для підняття цін на газ і ЖКГ - Розенко
Наступний матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": колишній інструктор бригади легкої піхоти НГУ Цві Арієлі в ефірі "5 каналу"
Loading...
Волонтери повідомляють про приїзд на Донбас ватажка російських терористів "Гіві"

Волонтери повідомляють про приїзд на Донбас ватажка російських терористів "Гіві"

Волонтери InformNapalm ідентифікували модифікований російський БТР-80 у Донецьку

Волонтери InformNapalm ідентифікували модифікований російський БТР-80 у Донецьку

Волонтери ІnformNapalm згадали 10 найгучніших фейків російської пропанди за 2016 рік

Волонтери ІnformNapalm згадали 10 найгучніших фейків російської пропанди за 2016 рік