фото censor.net.ua

Волонтери вимагають державної допомоги у забезпеченні бійців АТО аптечками

  Забезпечити кожного українського бійця, який бере участь в АТО, аптечками вимагають від влади волонтери. Кажуть, на Схід завезли вже близько семи тисяч аптечок, та загалом їх потрібно не менше 50 тисяч. Забезпечити таку кількість без допомоги держави – не в змозі.


  Волонтер Олег Хоменко підрахував: "У великій кількості якщо брати – вона коштує 60-70 доларів, максимальна ціна – 5 мільйонів доларів за життя 50 тисяч солдат. Це багато чи мало?"

  Відтак, Кабінет Міністрів просять насамперед уніфікувати аптечки, взявши за основу єдиний стандарт НАТО, а також укласти прямі контракти з виробниками. Зі свого боку, волонтери готові комплектувати необхідні набори та доправляти їх до зони АТО.

  Аптечки НАТО досі не сертифіковані в Україні, хоча мають усі необхідні компоненти для швидкої зупинки крові та обробки ран. Ціна однієї – близько 60 доларів. Крім того, Міністерство оборони просять проводити для бійців спеціальні тренінги щодо застосування таких аптечок.

  "Ми не розуміємо одного: якщо ми у людини не спасаємо ногу, то нам потрібно потім його про протезувати на сто тисяч доларів, а потім ще все життя цієї людини платити їй соціальні виплати", – обурюється волонтерка Дана Ярова.

  Попередній матеріал
  Ізраїль почав відводити свої війська від кордону з сектором Газа
  Наступний матеріал
  Арешт Савченко продовжили на 2 місяці, на місяць її помістять на психологічно-психіатричну експертизу
  Loading...