Волонтери попереджають про нові провокації російських окупантів

  Армія агресора прослуховує переговори українських бійців – сили АТО потребують аналогічної техніки для прослуховування ворожих систем зв'язку

  Волонтери попереджають про нові обстріли і провокації, які планують російські окупанти. Про це написала на сторінці Фонду допомоги армії "Повернись живим" волонтерка Дар'я Бура. Вона повідомила: "Росіяни (в серйозних операціях задіяні саме кадрові офіцери РФ, а не місцеві "ополченці") чітко все спланували – куди бити, чим, в якій годині. А головне – вони знають, куди наступати своїми танками, які підтягнули до лінії розмежування. Росіяни впевнені, що все пройде чітко і за планом".

  Зі слів активістки, небезпека полягає у тому, що ворог має можливість прослуховувати перемови бійців ЗСУ: "Вони слухають наші рації. Саме тому знають чи готові ми дати відсіч. Знають, яка в нас техніка на підхопленні. Можливо навіть знають про кількість особового складу. У них є чітка задача – відбивати території. Їм байдуже на житлові квартали міста, на людей, навіть на тих, які сплять і марять життям в Новоросії, і тим більше, їм байдуже на українську армію".

  За даними Дар'ї Бурої, сьогодні на 20:00 окупанти планують черговий обстріл. У коментарях у своєму Facebook волонтерка уточнила, що йдеться передусім про Авдіївку – але не тільки про неї. Нагадаємо, сьогодні ж українська військова розвідка попередила: до Широкиного для проведення розвідки боєм прибули військовослужбовці РФ.

  Як засіб попередження чергових втрат у "Повернись живим" пропонують забезпечити українських бійців системами прослуховування ворожих рацій. "На фронті хто володіє інформацією, той маніпулює війною. Дії і плани ворога можна перекреслити, перенести, відмінити, унеможливити. Все залежить від того, чи буде у наших військових інформація про подальші дії тієї сторони. Завдяки вашій допомозі, наші хлопці зможуть отримувати інформацію противника. Для цього необхідно придбати комплекс прослуховування радіочастот".

  У даному випадку йдеться про ноутбук, в якому буде встановлене спеціальне програмне забезпечення, сканер частот та дві антени. "Головною перевагою є висока чутливість і вибірковість. Система достатньо гнучка і може налаштовуватись під різні потреби військових. Існує багато модулів, в тому числі дешифрувальні, які стануть у нагоді для прослуховування рацій зі скрамблером і деяких цифрових рацій", – пишуть волонтери.

  Один такий комплекс коштує 28 000 гривень. Для того, щоб забезпечити максимально небезпечні ділянки фронту, таких комплексів потрібно п’ять. "Кілька днів тому я бачила реакцію і дії військових на ймовірний наступ противника. Вони ні на мить не хочуть сумніватися у своїх силах і можливостях, але дуже хочеться, щоб вони напевне знали як діятиме ворог", – підсумувала Дар'я Бура.

  Попередній матеріал
  NASA опублікувало серію плакатів, в яких закликає сміливців летіти працювати на Марс
  Наступний матеріал
  Cпецпроект: в Іспанії викрили російського шпигуна, що 20 років провів під чужим ім'ям

  "Трохи шумно, а так – порядок": волонтер опублікував нові фото і відео з шахти "Бутівка"

  Штаб АТО оприлюднив звернення до волонтерів

  Українські бійці знищили 12 окупантів, які обстрілювали Торецьк – волонтер

  Аеророзвідка виявила порожні укріпрайони окупантів на Донбасі – оприлюднені фото