Води для трьох ТЕС на Донеччині вистачить лише на 30 днів - Міненергетики

  Зуївська, Курахівська і Вуглегірська теплоелектростанції (всі – у Донецькій обл.) через пошкодження водоканалу "Сіверський Донець - Донбас" переведено на резервне водопостачання, якого вистачить для функціонування цих ТЕС на 30 днів. Про це повідомив журналістам заступник директора департаменту електроенергетики Міністерства енергетики і вугільної промисловості Борис Соркін, пише УНІАН.


  "Станом на 17 червня на Вуглегірській ТЕС працює резервний ставок, якого вистачить для забезпечення роботи упродовж 30 днів. На Курахівській і Зуївській ТЕС для забезпечення роботи використовується резервна місткість обсягом води 327 кубічних метрів, якої вистачить також на 30 днів", - сказав він.

  Крім чиновник зазначив, що є проблеми із забезпеченням водою Слов'янської і Старобешевської ТЕС.

  За його словами, через артилерійський обстріл насосної станції рівень води у водоканалі опустився до аварійного. Міністерство провело обстеження насосної станції і визначило, що для проведення її ремонту необхідно щонайменше 4 дні.

  "За результатами попереднього обстеження насосної станції І підйому для її відновлення потрібно щонайменше 4 дні за умови забезпечення безпеки доступу до насосної станції", - проіформував Соркін.

  При цьому він повідомив, що Міненерговугілля звернулося до силових структур і РНБО з проханням забезпечити безпеку виконання відновних робіт на водоканалі.

  Нагадаємо, що 10 червня в результаті артилерійського обстрілу на території насосної станції I підйому каналу "Сіверський Донець - Донбас" було смертельно поранено двох співробітників КП "Компанія "Вода Донбасу" і завдано збитків будівлі насосної станції. Внаслідок цього було зупинено роботу насосних агрегатів насосної станції I підйому і станції підйому. Водопостачання міста здійснюється з резервних водосховищ.

  17 червня в Донецьку міський водоканал перейшов на погодинне подання холодної і гарячої води.

  Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що сили антитерористичної операції спеціально припинили вогонь біля Слов'янська, даючи змогу службам відновити подачу води в міста на Донбасі.


  Попередній матеріал
  Україна зняла заборону на імпорт польської свинини
  Наступний матеріал
  Україна планує підписати декларацію про будівництво Адріатичного газового коридору