i2.obozrevatel.ua

Україна планує підписати декларацію про будівництво Адріатичного газового коридору

  Україна хоче домовитися з Угорщиною і Хорватією про будівництво Адріатичного газового коридору, який дасть змогу поставляти паливо від планованого LNG-терміналу на острові Крк. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства енергетики і вугільної промисловості за підсумками зустрічі в Будапешті 18 червня міністра Юрія Продана і голови "Нафтогазу" Андрія Коболєва з міністром зовнішньої торгівлі і закордонних справ Угорщини Тібором Наврачічем і міністром національного розвитку Угорщини Міклошем Шестаком, пише УНІАН.


  "Сторони погодилися про доцільність збільшення обсягів постачань газу до України територією Угорщини і швидкого підписання українсько-угорсько-хорватської декларації за проектом будівництва Адріатичного газового коридору", - сказано в повідомленні.

  Раніше планувалося, що меморандум про створення Адріатичного газового коридору буде підписано колишнім урядом України в листопаді минулого року. Проте цього так і не сталося.

  25 жовтня 2013 року Україна і Європейський Союз погоджували новий маршрут постачання природного газу до України з Хорватії через територію Угорщини до українських газових сховищ.
  Попередній матеріал
  Води для трьох ТЕС на Донеччині вистачить лише на 30 днів - Міненергетики
  Наступний матеріал
  Янукович-молодший заборгував Україні понад 42 млн грн