Відчайдухи кидаються у море - Одеса, Водохреща
Відчайдухи кидаються у море - Одеса, Водохреща 5 канал

Водохреща у Південній Пальмірі: як одесити йорданський рекорд встановили

Масове занурення ініціювали місцеві волонтери, які в такий споісіб вирішили зібрати кошти на лікування 23-річного хлопця

В Одесі у зимові води Чорного моря занурились одразу 200 людей. Цей результат зафіксували в національному реєстрі рекордів, інформує "5 канал".

Як стало відомо, для відчайдухів на березі облаштували пункти обігріву в наметах. Масове занурення ініціювали місцеві волонтери. Таким чином вони вирішили зібрати кошти на лікування молодого одесита, у якого виявили тяжку недугу.

Першими у море заходять водолази-рятувальники, щоб прибрати шматки криги. Інші надзвичайники разом із медиками та поліцейськими чергують на пляжі.

Учасників рекорду крига та мороз не лякають, і вони кидаються в море. Цього дня гуртом у воду зайшли понад двісті учасників. Як переконують учасники акції, запис у книзі рекордів – не єдина мета масового занурення. Організатори вирішили зібрати гроші на лікування 23-річного Олександра Кустурова, у якого діагностували лейкоз.

"Люди можуть прийти, зігрітися, випити кружку чаю, кави або глінтвейну, скуштувати смачненьку шурпу, пригоститися цим та покласти гроші стільки, скільки вони можуть", – розповідає волонтерка Ірина Демидова.

Брат хворого хлопця Євген Кустуров каже, що на лікування потрібно 130 тисяч доларів. Саме такою є ціна на лікування у Білорусі у випадку, якщо він підійде як донор кісткового мозку. Якщо ж не пощастить – ціна виросте до 150 тисяч доларів. "Я готовий на все, аби тільки врятувати брата", - каже брат Олександра Кустурова.

За допомогою волонтерів раніше вдалося зібрати третину необхідної на лікування суми. Гроші, зібрані під час встановлення Хрещенського рекорду,  також передадуть родині Кустурових.

Дмитро Долматов, Сергій Іщенко, Одеса, "5 канал"

Попередній матеріал
Черниш: Україна не відмовлятиметься від вугілля та металу з окупованих районів Донбасу
Наступний матеріал
"Укрзалізниця" працює на окупованій частині Донбасу - Черниш
Loading...

В Укргідрометцентрі розповіли, яка погода очікується на Водохреща

На Водохреще кияни винайшли новий екстремальний спорт

Захисники Широкиного відзначили Водохреще купанням