Річка
Річка 5 канал

Водогони, що лишилися у спадок від СРСР, на 50% погіршують стан проточної води в будинках – еколог

Читайте по-русски
Окремо екологи виділяють небезпеку швидкої деградації вітчизняних чорноземів та катастрофічного обміління водойм

Забруднення атмосфери та водних ресурсів продуктами побутової життєдіяльності людей залишаються найбільш гострими вітчизняними екологічними проблемами – на цьому вкотре наголошують експерти, йдеться в сюжеті "5 каналу".

Окремо екологи виділяють небезпеку швидкої деградації вітчизняних чорноземів та катастрофічного обміління водойм. Прогнозують: глобальне потепління і зміна клімату призвели до того, що вже за кілька десятків років дефіцит питної води стане питанням номер один для українців.

"Водопостачання по тих водогонах, які залишились з Радянського Союзу, – вони на 50% погіршують стан води, яка тече з крана і доставляється споживачам. Підземні води – це той останній ковток, який нам знадобиться, коли за 20 років у Києві буде степ", – застерігає Валентин Щербина, віцепрезидент Професійної асоціації екологів України.

Фахівці роз’яснюють: щоб виправити ситуацію, вже сьогодні держава має ухвалити багаторічну комплексну програму відновлення екології. Учасниками якої мають стати держоргани, бізнес та всі громадяни.

Попередній матеріал
Подорожували до Катовіце: у Польщі в ДТП загинули троє українців віком не старше 25 років
Наступний матеріал
Жителю Полтавщини виписали 551 тис. грн штрафу за керування напідпитку
Теги:
Loading...