5.ua

Влада залишила незрячих школярів без спеціальних підручників

  Цьогоріч на друк учнівської літератури шрифтом Брайля держава виділила десять мільйонів гривень. Та жодного підручника ще не виготовили. Ба більше, навіть невідомо яке видавництво виконуватиме замовлення. Адже досі не оголошені умови тендера. Деякі предмети школярі змушені вивчати за радянськими книжками. У профільному відомстві запевняють, для першого та другого класів комплекти надрукують до кінця року. Для решти - коштів не вистачить.

  Алефтина Козицька, бібліотекар Львівської спеціальної школи-інтернату №100: "Ситуація на перше вересня не змінилася. Ми поки що нічого не отримали. Хоча надії не втрачаємо".

  Наталія Ярмола, завідувач сектору корекційної освіти Інституту інноваційних технологій МОН: "Зараз на сьогоднішній день можна говорити, що планується видання 17-ти назв підручників. Це для 1-го та 2-го класу. Ось найближчим часом навіть сьогодні, завтра, вчора проводиться процедура закупівлі. Що стосується інших класів, Міносвіти порушило клопотання перед Мінфіном щодо виділення коштів для ось таких потреб".

   

  Попередній матеріал
  Водія, який зніс зупинку з людьми у Сумах, засудили до 8 років тюрми
  Наступний матеріал
  Прем'єр Греції: доходи країни наступного року мають перевищити цьогорічні витрати
  Теги: