Вкладниця банку "Надра" погрожувала самоспаленням

  У Харкові 55-річна жінка прикувала себе кайданами до батареї у приміщенні банку "Надра". Потім облила себе бензином і погрожувала самоспаленням, якщо їй не повернуть кошти з депозитного вкладу.

  До відчаю її довела потреба терміново розрахуватися з агенцією нерухомості. Жінка, за її словами, хотіла придбати квартиру для доньки, поклала до банку під відсотки 26 тисяч доларів, але зняти дочасно - не змогла. На місце інциденту прибули правоохоронці на чолі з начальником обласного управління міліції, вони  переконали вкладницю відмовитися від спроби самогубства. Жінку шпиталізували з підвищеним тиском.

  Тетяна Распопова, вкладниця банку: "Пошла в банк, мне сказали, что нужно такой документ дать – гарантия, что я нуждаюсь в этих деньгах. Я пошла в недвижимости агентство, сложила договор купли-продажи, еще 2 тысячи внесла и теперь, если я не получу деньги, у меня и те 2 тысячи горят. У меня никакого выхода нет, никакой помощи нет".

  Віктор Развадовський, начальник ГУ МВСУ в Харківській області: "Сьогодні тільки закінчується термін її договору. І вона прийшла з вимогою повернути їй зараз гроші. По закону вона повинна отримати гроші завтра. Мені вдалося переговорити з керівником банку з Києва і попрохати її, щоб негайно повернули громадянці гроші. Але я не хотів би, щоб це було сьогодні такою системою".

  Попередній матеріал
  Tata Motors запускає виробництво найдешевшого у світі авто
  Наступний матеріал
  Міліція відпустила лідера організації "Щит", причетної до погрому наметового містечка
  Теги:
  Loading...