http://press-centr.com/

ВККС дозволила судді, що підтримав заборону Майдану, отримувати підвищену зарплату – адвокат

  Ще 2014 року тимчасова спеціальна комісія вирішила, що суддя має бути звільнений за порушення присяги

  Вища кваліфікаційна комісія суддів підтвердила можливість здійснювати правосуддя суддею Київського апеляційного адміністративного суду Мельничуком Володимиром Петровичем. Про це на своїй сторінці у Facebook написав адвокат "Небесної сотні" Роман Маселко.

  "Черговий "суддя Майдану" пройшов кваліфікаційне оцінювання ВККС та вже спокійно довічно буде продовжувати вершити "правосуддя" та отримувати підвищену заробітну плату. І не простий суддя, а той, який підтримав сумнозвісне рішення про заборону Майдану", – зазначив Маселко.

  Як пояснив правозахисник, суддя Мельничук разом з суддею Лічевецьким І.О. не побачили жодних порушень у Постанові судді Саніна Б.В., якою було заборонено Майдан з 01.12.13 по 07.01.14.

  Натомість, у вересні 2014 року тимчасова спеціальна комісія вирішила, що судді Санін, Мельничук та Лічевецький мають бути звільнені за порушення присяги.

  "3 листопада, в той час, коли ВРУ приймала закон про Вищу раду правосуддя, ВККС підтвердила можливість здійснювати правосуддя суддею Київського апеляційного адміністративного суду Мельничуком Володимиром Петровичем… Спочатку ВРЮ, а от тепер ВККС вирішили, що ці судді не лише не підлягають покаранню, але й відповідають усім трьом критеріям (компетентність, добросовісність, етика поведінки), достойні називатися суддями та можуть продовжувати здійснювати правосуддя", – наголосив адвокат.

  "Якщо депутати в законі про Вищу раду правосуддя не наділять Громадську раду доброчесності реальними повноваженнями, судова реформа стане лише фікцією, як і намагання очистити суди через попередні закони. І відповідальними за це будуть депутати та президент", – зазначив адвокат.

  Нагадаємо, 26 вересня Верховна Рада звільнила 29 суддів за злочини проти Майдану.

  Дивіться також: Адвокати Небесної сотні розповіли про прогалини суддівського корпусу та системи загалом

  Попередній матеріал
  У ДПСУ розповіли, скільки прикордонників уже звільнили за корупцію
  Наступний матеріал
  Президент Німеччини занепокоєний непередбачуваністю Трампа

  Луценко: У Печерському суді Києва немає суддів, які можуть розглядати справи щодо Януковича

  Одіозна суддя Царевич відкликала позов з оскарженням свого звільнення

  Адвокати Небесної сотні розповіли про прогалини суддівського корпусу та системи загалом

  Верховна Рада звільнила суддів за злочини проти Майдану