Вітчизняні прокурори мають надію, що США видворять Мельника до іншої країни

  На видачу Сполученими Штатами ректора-втікача Петра Мельника - сподіваються у Генпрокуратурі - це попри те, що між Україною та США немає домовленості про екстрадицію злочинців.

   

  Тож вітчизняні прокурори мають надію - США видворять Мельника до такої країни, звідки тамтешні правоохоронці передадуть його вже українцям. Тим часом на Батьківщині справу проти Мельника - йому закидали отримання хабарів у 120-ть тисяч гривень за протекцію при вступі до ВИШу - призупинили, поновити обіцяють - тільки-но повернуть підозрюваного. Нагадаємо, Петра Мельника у серпні суд помістив під домашній арешт - той за тиждень встиг переписати майно на дружину, зняти електронний супутниковий браслет стеження та втекти за кордон.

  Володимир Кривуценко, начальник ГУ з нагляду за дотриманням законів спецпідрозділами з боротьби з організованою злочинністю та корупцією ГПУ: «До правоохоронних органів США направлено клопотання про міжнародну правову допомогу в кримінальному провадженні та клопотання про його екстрадицію. Попри те, що такого договору зі Сполученими Штатами немає, але ми сподіваємось на виконання нашого запиту».

  Попередній матеріал
  ГПУ просить США видати Мельника [відео]
  Наступний матеріал
  ЄС планує виділити Україні 186 млн євро [відео]
  Теги: