5.ua

ГПУ просить США видати Мельника [відео]

  На видачу Сполученими Штатами ректора-втікача Петра Мельника сподіваються у Генпрокуратурі - це попри те, що між Україною та США немає домовленості про екстрадицію злочинців.

  Тож вітчизняні прокурори мають надію, США видворять Мельника до такої країни, звідки тамтешні правоохоронці передадуть його вже українцям. Тим часом на Батьківщині справу проти Мельника, йому закидали отримання хабарів у 120-ть тисяч гривень за протекцію у вступі до ВИШу, призупинили, поновити обіцяють тільки-но повернуть підозрюваного. Нагадаємо, Петра Мельника у серпні суд помістив під домашній арешт, той за тижень встиг переписати майно на дружину, зняти електронний супутниковий браслет стеження та втекти за кордон. 

  Володимир Кривуценко, начальник ГУ з нагляду за дотриманням законів спецпідрозділами з боротьби з оргзлочинністю та корупцією ГПУ: "До правоохоронних органів США направлено клопотання про міжнародну правову допомогу в кримінальному провадженні та клопотання про його екстрадицію. Попри те, що такого договору зі Сполученими штатами немає, але ми сподіваємось на виконання нашого запиту".

  Попередній матеріал
  В Австралії масштабні лісові пожежі
  Наступний матеріал
  Вітчизняні прокурори мають надію, що США видворять Мельника до іншої країни