Віталія Запорожця засудили до 14 років в`язниці [відео]

  14 років за гратами. Такий вирок ухвалив Броварський міськрайонний суд у справі Віталія Запорожця. 35річний мешканець села Семиполки торік у вересні застрелив місцевого міліціонера. Прокурори вимагали довічного ув`язнення. Вони доводили, що п`яний Запорожець убив правоохоронця, коли той виконанував службові обов`язки. Захист натомість переконував - усе, що сталося, було обороною і в стані афекту.

  Націоналісти з Київщини та жителі села Семиполки йдуть ходою від Броварської прокуратури до суду. Там на лаві підсудних - Віталій Запорожець, якого ті вважають героєм. За вбивство дільничого, який за їхніми словами, тероризував селян та чинив свавілля.

  На суд приходить і Володимир Запорожець - це для нього єдина можливість побачити брата. З осені минулого року не мав жодного побачення з родичем.

  Окрім кількох рідних до зали потрапляють лише журналісти - решті не вистачає місця. Суддя починає зачитувати вирок і вже з перших речень стає зрозуміло - не на користь Віталія. Суд вирішив, що він був нетверезим. Убив - навмисно, бо два роки перед тим сварився з дільничим...  Симоненком і мав загострене самолюбство.

  Віталій визнав - стріляв у міліціонера. Та запевняє - вбив у стані афекту. Адже перед тим Симоненко жорстоко побив його та зламав руку. А до того - систематично принижував. Був злим на Запорожця, бо той два роки тому зробив зауваження за лайку та заступився за хлопця, якого бив міліціонер. Після вбивства колеги, броварські правоохоронці катували його, розповів на суді Віталій. А всі експертизи, які засвідчили, що дільничий того вечора був тверезим, а Віталій - свідомий своїх дій - сфальсифіковані.

  Захист не зміг довести, що Віталій Запорожець того вечора оборонявся. Його виводять в кайданках із зали суду. Та біля суду люди не розходяться.

  Захисники подаватимуть апеляцію і добиватимуться виправдального вироку. Прокуратура на початку судового слідства вимагала для Запорожця - найвищого покарання - довічного ув`язнення.

  Олександр Аргат, Іван Головач, 5 канал

  Попередній матеріал
  Магазин товарів, вироблених у тюрмах, відкрили в Гостомелі [відео]
  Наступний матеріал
  16 років виповнюється українській Конституції
  Теги: