5.ua

Вирок посадовцям «Дніпрогазу» оголошують у суді Запоріжжя [відео]

  Вирок посадовцям «Дніпрогазу», через дії яких ймовірно і стався вибух у будинку на вулиці Мандриківській, оголошують у ці хвилини у суді Запоріжжя. Інцидент стався 3 жовтня 2007 року. Тоді загинули 23-є людей, трагедію визнали надзвичайною ситуацією державного рівня.

  У грудні 2010-го Заводський райсуд Запоріжжя амністував трьох підсудних, однак уже за чотири місяці рішення скасували і справу спрямували на дорозслідування. У жовтні 2011-го чотирьох підозрюваних: Ігоря Іванкова, Максима Сорокина, Сергія Бачурина та Максима Мурзіна взяли під варту. Обсяг вироку понад 200 сторінок, тож його читатимуть щодня упродовж тижня. Підсудним загрожує до 8 років ув’язнення за порушення під час виконання робіт підвищеної небезпеки. Вирок оголосять для трьох підсудних, розгляд справи Ігоря Іванкова перенесли за станом здоров’я обвинувачуваного.

  Дмитро Поповський адвокат постраждалих: «Должностные лица обязаны были в случает такой сильной загазованности помещения организовать эвакуацию людей. Этого сделано не было. По материалам дела, исходя из хронологии, которую можно было увидеть, у них на это было около полутора часов времени. То есть людей можно было свободно эвакуировать, если не всех, то какую-то часть. Возможно, тогда человеческих жертв не было бы вообще».

  Попередній матеріал
  Яценюк спростував повідомлення про арешт Власенка [відео]
  Наступний матеріал
  До 13-ти зросла кількість жертв тайфуну «Хайян» у В’єтнамі [відео]
  Теги:
  Loading...