Вірастюк і Ко за 10 днів об`їдуть Україну на байках [відео]

  Об`їхати всю Україну за десять днів - зібралися байкери на чолі з Василем Вірастюком. Долатимуть тисячі кілометрів мотоциклісти не просто так, а щоб привернути увагу громадськості та автомобілістів до двоколісного транспорту на дорогах. Свій старт мотопробіг "Байкрай" розпочав із Києва.

  Спортсмени, шоумени та навіть чиновники - усі з різних точок Києва єдиною командою всідаються на байки. Настанови на дорогу - від професіоналів.

  Перед дорогою у 5 тисяч кілометрів хвилюється навіть найсильніша людина світу - бо подружився із залізним конем не так давно.

  Василь Вірастюк, найсильніша людина планети: "В мене це буде вперше, саме така величезна відстань. Це випробування для мене буде серйозною перевіркою".

  А от для байкера зі стажем така відстань не проблема. Валерій Кришнів днями повернувся з навколосвітньої подорожі на двоколісному. Сам здолав.

  Валерій Кришнів: "63 тисячі кілометрів, десять місяців - навколосвітня подорож, мрія дитинства".

  Гудітимуть моторами у кожному обласному центрі не просто так. Везуть із собою велику мету.

  Василь Вірастюк, найсильніша людина планети: "Закликати автомобілістів до взаємоповаги на дорозі і намагатися донести людям, що байкери теж люди і з ними треба рахуватися. Не тільки байкери, але і всі ті, які рухаються на двох колесах".

  Автомобілісти - зважати не хочуть. Не встигли байкери від Києва від`їхати, як їхню колону підрізали.

  Олександр Корнійчук, начальник департаменту з питань транспорту та безпеки на автошляхах України: "Обычный Лексус или какой-то мажорный Лексус начал на дороге выделывать финты и привлекать к себе внимание. Ну мы передали информацию в ГАИ и с ними разберутся".

  Житомирянам-пішоходам гості на мотоциклах до душі припали одразу.

  У гостях у новоспечених фанатів байкери не засиджуються. Бо їх уже чекають в інших обласних центрах України. До Києва повернуться за десять днів.

  Інна Неродик та Андрій Верстюк, 5 канал

  Попередній матеріал
  В Унежі відбувся фестиваль етно-музики та ленд-арту "Артполе" [відео]
  Наступний матеріал
  Ізраїльський фермер вирощує різнокольорові кавуни
  Теги: