В Унежі відбувся фестиваль етно-музики та ленд-арту "Артполе" [відео]

  "Арптполе" відбулося. В Унежі, що на Івано-Франківщині, завершився 5-денний фестиваль етнічної музики та ленд-арту. Це 9-й міжнародний мандрівний фестиваль, який раніше мав назву Шешори. На "Артполі-2011" створили мистецькі тандеми та з`явилися нові ідеї для творчих союзів. Цьому сприяло усе - сонячна погода, мальовничий Дністровський каньйон та етнічна музика.

  21-річна Ольга Мартинець - постійна учасниця різноманітних етнічних фестивалів. Цьогоріч на Артполі дівчина відсвяткувала День народження. Подарунків іменинниця отримала вдосталь - від банки шпротів до - серенад від друзів.

  Ольга Мартинець: "Людям десь потрібно відпочивати, а тут відбувається єднання з природою подалі від міста від метшуні..  Ми живемо тут під яблунею як у райському саду".

  Музика на "Артполі" лунала звідусіль. Інструментами слугували навіть овочі. Зіграти оркестром на дарах природи - охочих знайшлося чимало. 

  Любителі фізичних навантажень на відпочинку -  влаштували "Гуцульське сумо". Попри недостатню вагу учасників, бої видалися справжніми. В іншій частині наметового табору - можна було втілити свої художні фантазії.

  Мирослава, учасниця фестивалю: "Дуже гарне місце, програма насичена... подобається що тут вистувають виконавці, яких ніде не почуєш...".

  Олександр Ярмола, гурт "Гайдамаки": "Артполе - це не комерційний фестиваль, я так вважаю. Це не попсовий фестиваль, він справді етнічний. Я вболіваю саме за такі фести".

  Фестиваль "Артполе" - щоразу змінює місце дислокації. Однак в Унежі організаторам так сподобалося, що і наступного року - вирішили зібратися тут же.

  Мирослава Ганюшкіна, організатор фестивалю: "Ще ніколи нам не вдавалося працювати так комфортно. Здається що тут, в одному місці, зібралися усі однодумці, які роблять одну справу і роблять її добре".

  Оксана Дудій, Олександр Литвиненко, Івано-Франківщина, 5 канал

  Попередній матеріал
  Останній фільм про Гаррі Поттера встановив новий рекорд касових зборів
  Наступний матеріал
  Вірастюк і Ко за 10 днів об`їдуть Україну на байках [відео]
  Теги: