Вінницький музей авіації влаштував особливу екскурсію

У день професійного свята українських авіаторів у музеї традиційно влаштовують день відкритих дверей

Посидіти за штурвалом винищувача та зробити світлину у кабіні бомбардувальника можна було у вінницькому військово-історичному музеї Повітряних Сил. Там влаштували день відкритих дверей, відвідувачам показували десятки бойових машин, які є на озброєнні українського війська. Також усіх частували солдатською кашею та трав'яним чаєм. Про це мовиться у сюжеті "5-го каналу".

Олександр Щелканов понад 20 років обслуговував бойові літальні машини під час служби в Збройних силах. Нині працює гідом у Вінницькому музеї Повітряних сил. Екскурсантам розповідає про авіаційну техніку. Один із улюблених його експонатів - СУ-24.

Винищувачі, бомбардувальники, розвідники, штурмовики, гелікоптери, зенітні установки та безпілотники. Разом - понад 40 експонатів представлені у музеї, розташованому на території штабу командування Повітряних сил.У день професійного свята українських авіаторів у музеї традиційно влаштовують день відкритих дверей. Охочі можуть і за штурвалом посидіти, і зробити світлину у кабіні пілота.

Керівництво музею мріє поповнити колекцію двома військово-транспортними літаками АН-30 та АН-26. Саме на таких служили герої-вінничани, які віддали свої життя за Україну у зоні АТО - Костянтин Могилко, Дмитро Шкарбун та Дмитро Майборода.Олена Бучацька, Олександр Семенов. Вінниця. 5 канал

Попередній матеріал
"Ісламська держава" взяла на себе відповідальність за напад на поліцейських у Бельгії
Наступний матеріал
Стрілянина на "Чонгарі": нетерплячий водій спровокував прикордонників

"Ісламська держава" взяла на себе відповідальність за напад на поліцейських у Бельгії

Експерт: Чи повернуться в Україну музейні цінності з Криму та інших окупованих територій

У Києві хочуть відкрити музей тоталітаризму

У Дніпрі відкрили музей, у якому відтворили атмосферу на фронті