Вифлеємський вогонь миру прибуде до України

  В Україні урочиста передача Вифлеємського вогню традиційно буде відбуватись у більшості обласних та районних центрів; "вогонь миру і добра" цьогоріч завітає також і в Краматорськ та Слов’янськ на Донеччині.

  Про це 12 грудня повідомила прес-служба Мінмолодьспорту України.

  "17-й рік поспіль "Вифлеємськй вогонь миру" українські скаути – пластуни отримають спершу у Відні, а пізніше від своїх друзів, польських скаутів – харцерів, від кордону з Польщею поширять по всій Україні та в інші країни Європи, де є української громади – Румунія, Сербія, Словаччина, Чехія, Австрія, Німеччина, Італія, Франція, Бельгія, Литва, Латвія, Естонія, Польща", - зазначили у відомстві.

  Координатор передачі "Вогню миру в Україні" Соломія Гребеняк зазначає, що цьогоріч Вифлеємський вогонь є "особливим Божим знаменням про близькість довгоочікуваного Миру".

  "Він вселяє у людські серця віру у щасливе завтра. Особливо світла миру потребують ті, що віддають своє життя за нього. Тому пластуни зі всієї України понесуть іскру віри нашим військовим, надію їхнім матерям та велику любов усьому українському народу", - впевнена Соломія Гребеняк.

  На Львівщині Вифлеємський вогонь миру розпочне свою мандрівку 18 грудня, коли львівські пластуни передадуть його керівнику області Юрію Турянському.

  У Мінмолодьспорту зазначили, що згодом полум’я передадуть у Архикафедральний собор Святого Юра, звідки його, як символ миру та єднання розвезуть по дитячих будинках, геріатричних центрах, церковних парафіях, лікарнях та військових частинах Львівської області. Вифлеємський вогонь як символ добра та любові донесуть усім бажаючим мешканцям Львівської області.

  Попередній матеріал
  Укроборонпром підписав контракт з американською Barrett Firearms на постачання озброєння
  Наступний матеріал
  Савченко просить Червоний хрест допомогти з її поверненням в Україну

  Прикарпатські пластуни збирають книги для харківської книгарні "Просвіти"

  У Львові усім охочим пластуни роздавали Вифлеємський вогонь [відео]

  Пластуни з`їхалися до Києва святкувати День прапора

  Львівські школярі виготовляють маскувальні засоби для захисників Вітчизни