Пластуни з`їхалися до Києва святкувати День прапора

  День прапора святкують і активісти організації "Пласт". Більше п`ятиста пластунів зі всіх регіонів України приїхали до столиці, аби вшанувати національний стяг.
  Святкування Дня прапора розпочалося урочистою ходою. Загони пластунів з синіми та жовтими кульками в руках пройшлися київськими вулицями до Музею Великої Вітчизняної війни. Тут і розпочалося дійство. Під звуки Гімну хорунжі пластуни урочисто підняли прапор. Тим часом інші активісти утворили живий стяг із кульорових кульок, які потім відпустили в небо. Стати учасником Дня прапора зміг не кожен пластун. Зібралися на свято - кращі з кращих, яких відбирали з початку року.

  Ігор Шевченко: "Державний прапор - це є основним символом держави, він є символом національної культури, національної історії, взагалі - самоідентифікації нації.  Порівнюючи з іншими країнами, де я буваю, я побачив. Що недрстатньо пошани до нашого державного символа. Тому ми вирішили започаткувати громадську ініціативу - Всеукраїнську патріотичну акцію "Жовто-блактиний - національна гордість України".
  Попередній матеріал
  До Дня прапора львівські байкери змінили шкірянки на вишиванки
  Наступний матеріал
  В Україну повернувся "Гетьман Сагайдачний"
  Теги:
  Loading...