Валерій Ананьєв
Валерій Ананьєв 5 канал

Відомого блогера-АТОвця Ананьєва відпустили на поруки народного депутата

На волі колишній десантник перебуватиме у статусі підозрюваного

Колишнього військового, а тепер письменника та блогера Валерія Ананьєва відпустили на поруки з поліцейського відділку Новомосковська, що на Дніпропетровщині.

Самого суду сьогодні не було, оскільки потерпілий погодився на мирову угоду з Ананьєвим ще до початку засідання. За блогера клопотав народний депутат Андрій Денисенко. На волі Ананьєв перебуватиме у статусі підозрюваного. А сам суд перенесли на 20 жовтня.

Йдеться про інцидент, що стався ще 2016-го року. Тоді в Новомосковську між Ананьєвим і невідомим виник конфлікт через події на сході України, який переріс у бійку – десантник зламав носа потерпілому.

"Про суди я нічого не знав. Я сказав учора ввечері, що якби я про це дізнався, про хід цієї справи, все було б вирішено дуже швидко. Справа була дуже дріб'язкова. Сьогодні, коли всі були на місці, вирішили всі питання фактично за півгодини. Ми щойно помирилися", – розповів звільнений блогер.

Дивіться також сюжет на цю тему:

У понеділок, 10-го вересня, Ананьєв мав презентувати першу свою книгу в Дніпрі. Втім, його затримала поліція та доправила до відділку міста Новомосковськ. Після затримання блогер пояснив, що не переховувався від слідства, і був готовий спілкуватися із правоохоронцями ще півроку тому – після отримання відповідних повідомлень від МВС. Ніч проти вівторка Ананьєв провів у поліцейському відділку.

Попередній матеріал
Питання гарячої води: Київрада остаточно визнала мільярдні борги перед "Нафтогазом"
Наступний матеріал
"Величезні внески": як Росія проплачує свою участь у ПАРЄ