Відкрито "Донбас-Арену" (репортаж)

  Перший стадіон під Євро-2012 відкрили. З-поміж чотирьох міст-ймовірних претендентів на прийняття футбольних європейських змагань. пешим будівництво спортивної арени завершив Донецьк. Новий стадіон вже претендує на премію рекордсмена у кількох номінаціях.

  Олександр Наумов, 5 канал: "Найвищий у Східній Європі, найбільший із рекордною для України кількістю місць, найграндіозніший парк навколо та наймаштабніше шоу держави за всю історію концертів на спортивній арені".

  На відкритті Донбас-Арени домінують прикметники із перфіксом най.

  Цей стадіон - єдина на усю Україну та Східну Європу арена класу "люкс", так звані 5 зірочок. Тут домінує увага до кожної дрібниці та встановлення рекордів. Спостерігати за змананнями з чотирьох секторів можуть одночасно 50 тисяч людей. До комплексу  входять 24 медпункти, фінтес-центр, ресторани, бари, фан-кав`ярні та магазини. Гордість проектантів - форма стадіону та його роміри. А також усе внутрішнє оснащення - світло, звук та система вентиляції. А ще турбота про неповносправних вболівальників та тих, хто прийшов на матч з усією родиною.

  Унікальність та маштабність заходу забезпечує ще й присутність VIP-гостей. На відкритті Донбас-арени усі перші особи держави. Розважатимуть: американська зірка Beyonce, яка, як твердять організатори, заради сьогоднішнього виступу перервала світове турне. Російський співак Діма Білан та українки Альона Вінницька, Наталя Могилевська та Світлана Лобода.

  Під час будівництва стадіону реалізували усе запланове, і навіть більше - звітує генпідрядник зведення "Донбас-арени". Поблизу - парк із 500 привезених з Німеччини дерев. На місці, де колись був парк Ленінського комсомолу, тепер зелене огранення стадіону зі ставом, шестирівненим водограєм та найбільшим є Європі рухливим пам`ятником футбольному м`ячу. Він обертається під тиском води із фонтану.

  Про проблеми, що виникли за три роки будівницва стадіону, представники турецької фірми воліють не говорити - хіба що мовний бар`єр, та й той долали за допомогою креслень та цифер.

  Кульмінація дійства - фейєверк, постановник якого - дизайнер із світовим ім`ям. Крістоф Бертонно - організатор церемонії на Олімпіадах у Турині та Афінах, святкування міленіуму в Парижі. Рівно опівночі під його керівництвом у небі над Донецьком буде діамант фейєрверків.

  Олександ Наумов, Віталій Богайчук, Донецьк, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (8.34Мб)

  Попередній матеріал
  У США збанкрутували ще три банки
  Наступний матеріал
  Шевченко повернувся в "Динамо"
  Теги:
  Loading...