5.ua

Відбулося Віче в Івано-Франківську [відео]

   

  Акцію розпочали із молебня та хвилини мовчання за загиблими євромайданівцями у Києві. Учасники віче вимагали відставки Уряду да Президента, кажуть - стоятимуть на барикадах доти, поки не виконають їхні вимоги. Не лякають їх ані сніг, ані мороз. Вже третю добу стоять на чотириметрових барикадах біля Франківського ОДА сотні протестувальників, облаштували там намети для обігріву, встановили бочки для багаття. Тим часом очільники Івано-Франківської обласної ради запевнили, членів задекларованої напередодні  місцевої Народної ради назвуть уже завтра.

  Василь Скрипничук, голова Івано-Франківської обласної ради: «Ми знайшли компроміс, де сказали, що скільки захоче бути в Народній Раді депутатів обласної ради, стільки ж буде членів від громадськості. Виявили бажання 82 депутата обласної ради. Отже 82 представники громадськості будуть представлені у Народній раді».

  Михайло, протестувальник: «Будемо боротися до кінця. Цей Уряд шо є має піти у відставку, це те, що ми просимо і тут стоїмо. Інакше ми ніяк не доб’ємося, щоб наш народ жив нормально».

   Олег, протестувальник: «Я - українець і я проти того, щоби скажімо наших дітей били якісь люди в погонах. Вони мають захищати. Я лише можу своїм голосом і присутністю підтримати оцих людей, що тут стоять».

  Попередній матеріал
  Хроніка протистоянь у Харкові [відео]
  Наступний матеріал
  За перевезення шин - 30 діб під вартою як запобіжний захід + 15 років тюрми у перспективі
  Теги:
  Loading...