Відбулось попереднє засідання суду щодо звільнення директора "Київської фортеці"

  Відбулося попереднє судове засідання у справі звільнення директора музею-пам`ятки "Київська фортеця" В`ячеслава Кулініча.

  Головне управління культури КМДА позбавило Кулініча посади 17 липня. Причина - систематичне порушення дисципліни та невиконання рішень керівництва. Наступного ж дня звільнений директор подав позов до Дніпровського райсуду - з вимогою поновити його на роботі. Своє звільнення чоловік називає незаконним, адже на той момент він перебував на лікарняному - через гіпертонічний криз. Перше судове засідання призначили на двадцять перше серпня. А музей "Київська фортеця" залучили до справи в якості третьої сторони. Під стінами суду колишнього директора підтримували активісти екологічних об`єднань та громадської ініціативи "Збережи старий Київ". Вони закликають суд визнати звільнення Кулініча незаконним і повернути справедливість у музей.

  В`ячеслав Кулініч, директор історико-архітектурного музею-пам`ятки "Київська фортеця" (1995-2012): "Маса виробничих питань, які піднімалися в ході засідання представником головного уплавління культури - воно не відноситься до суті справи, тому що суть справи в тому, що мене звільнено було під час лікарняного. А це незаконно".

  Олег Андрос, активіст Національного екологічного центру України: "Це людина, це визначний пам`яткоохоронець. Він з 2003 року захищає цінну природну територію. Це Лиса гора, яка одночасно є частиною території "Київської фортеці". Він захистив багато пам`яток, які входять зараз до комплексу "Київської фортеці", і тому, на нашу думку, ця людина заслуговує того, щоб і далі займати цю посаду".

  Попередній матеріал
  До України повернулись ще двоє призерів Олімпіади-2012 [відео]
  Наступний матеріал
  У Києві затопило вулицю Скляренка
  Теги: