До України повернулись ще двоє призерів Олімпіади-2012 [відео]

  Іще двоє вітчизняних спортсменів, які вибороли призові місця на Олімпіаді в Лондоні, повернулися на Батьківщину.

  В аеропорту "Бориспіль" срібного призера з вільної боротьби Валерія Андрійцева та чемпіона з веслування на каное та байдарках Юрія Чебана зустрічали представники Національного олімпійського комітету, журналісти, колеги, знайомі та друзі. Негода не зіпсувала настрій спортсменам. Вони постійно жартували і ділилися спогадами про участь в Олімпіаді.

  В`ячеслав Сорокін, тренер Юрія Чебана: "200 метров - это золотые гребки. Впервые так он сделал, что ничего и только проработал. Обычно он крутит головой".

  Юрій Чебан, олімпійський чемпіон з веслування на байдарці та каное: "Не поверил. И когда уже увидел, протоколы вывесили, тогда я уже осознал, что это действительно так. И к концу дня уже действительно понял, что случилось: я - олимпийский чемпион".

  Валерій Андрійцев, срібний призер Олімпіади-2012 з вільної боротьби: "Кожна людина може бути чемпіоном світу, Європи. Вона може вигравати ці титули безліч раз, але навіть ні разу не прийняти участь в Олімпійських іграх. Я дякую Богові, що я мав змогу не тільки прийняти участь, але і взяти медаль".

  Попередній матеріал
  Незалежне розслідування: норвезька поліція діяла неефективно напередодні теракту Брейвіка
  Наступний матеріал
  Відбулось попереднє засідання суду щодо звільнення директора "Київської фортеці"
  Теги: