mfa.gov.ua

Від початку року Німеччина видала висококваліфікованим українцям 1942 "блакитні картки"

"Блакитні картки" запровадили у 2012 році на рівні ЄС, відтоді такі документи в Німеччині отримали понад 62 тис. іноземців

Німеччина видає посвідки на проживання дедалі більшій кількості висококваліфікованих іноземців із країн, які не входять до Євросоюзу. Про це 18 серпня повідомив економічний тижневик WirtschaftsWoche із посиланням на дані Федерального відомства з міграції та біженців (BAMF), пише "Європейська правда".

Посвідка для проживання і роботи для висококваліфікованих іноземців із так званих "третіх країн" називається "блакитна картка" (Blue Card). Її запровадили у 2012 році на рівні ЄС. Відтоді такі документи в Німеччині отримали понад 62 тис. іноземців.

Відомо, що "блакитні картки" видають фахівцям, які мають трудовий контракт із компаніями на території ЄС.

Станом на середину 2017 року найбільше "блакитних карток" отримали індійці (8212), китайці (3217), росіяни (2901), українці (1942) та громадяни США (1560). Німеччина видає приблизно 85% всіх Blue Cards в ЄС.

Серед передумов для отримання "блакитної картки" в Німеччині – закінчена вища освіта та заробітна плата на рівні щонайменше 50 800 євро на рік з урахування податків.

Для фахівців природничих спеціальностей, інженерів, лікарів та ІТ-фахівців для отримання цієї посвідки на проживання вистачить 39 624 євро річного заробітку.

Як у Раді раділи новині про безвізовий режим з ЄС – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Тука розповів, як візит глави Пентагону вплине на Донбас та Крим
Наступний матеріал
"Майстри маскування": У столиці на Гідропарку виявили схрон боєприпасів, закамуфльований під господарське мило – фото, відео
Loading...

Лідер німецьких вільних демократів розкритикував ЄС через поблажливість у дотриманні санкцій проти РФ

"Вже на порозі": Стала відома точна дата, коли набуде чинності Асоціація Україна-ЄС

Тука розповів, як візит глави Пентагону вплине на Донбас та Крим

Міністр оборони США відвідає Київ на День незалежності

Експерт: Як скандал з двигунами може позначитися на взаєминах США і України

День Незалежності України з розмахом святкуватимуть у Канаді