5.ua

Ветерани-афганці облаштують власний блокпост на в’їзді до Криму

  Ветерани Афганістану встановлять блокпост на Чонгарі – це межа між Херсонщиною та Кримом.

  Туди з Дніпропетровська сьогодні вирушило близько десятка автівок з афганцями, стільки ж має приєднатися у Запоріжжі. Своєрідним автопробігом вирішили підтримати тих мешканців Криму, які не хочуть мешкати у Росії. А от блокпост встановлять, аби на материкову Україну не потрапляли сепаратисти-провокатори. Також афганці зібрали гуманітарну допомогу – це харчі та одяг. Весь крам передадуть українським військовим.

  "Мы хотим, чтоб, в первую очередь, не занимались шантажем и не арестовывали наших граждан, в том числе офицеров, чтобы вывели нашу технику и начали переговоры о том, чтоб возвращали Крым Украине", – заявив ветеран-афганець Анатолій Пилипенко.

  Інший учасник акції, Олег Борщевич, звернув увагу на необхідності підтримати українських вояків: "Їдемо туди, щоб підтримати наших хлопців військових, які зараз залишилися на Кримському півострові, підтримати їх і морально і фізично. Допомогти і підтримати наших хлопців, які зараз знаходяться на перешийку Чонгар… Ми їдемо туди, щоб показати, що Україна наша – це велика держава. І що би не трапилося, ми завжди будемо разом і один одному допомагать".

  Попередній матеріал
  Мінсоцполітики закликає кримчан їздити за пенсією до Херсона
  Наступний матеріал
  НАТО виповнилося 65 років