Весілля в магічний день 11-11-11 [відео]

  Найближча пятниця - це 11-й день 11-го місяця 11-го року. Традиційно у симетричні дати світ охоплює весільний бум. Одружитися у магічний день у Центральному РАГСІ Києва забажали майже 80 пар.

  Для одруження Анастасія та Олександр обрали магічну дату. Молодята обміняються обручками 11.11.11. Над датою весілля довго не мізкували, - каже наречена. На цю дату їх зареєстрували випадково, а вже згодом молодята переконалися, що це знак долі.

  Охочих створити нову сім`ю у символічну дату виявилося чимало. У центральному РАГСІ столиці - аншлаг. Одружитися 11 листопада забажали 76 пар. І не даремно, - стверджують культурологи. Українці здавна цінували потрійні дати. В такі дні намагалися братися за важливі справи. Вважали, що це принесе добробут і гармонію. А одруження у магічний день - на щасливу родину.

  Іншої думки нумерологи. Вони переконують: одиниця - цифра лідерства та агресії. Помножена на шість вона може призвести до хаосу та нещасливого шлюбу. Тому одружуватися у цей день не радять.

  Не приділяти надмірної уваги числам закликають  церковники. І нагадують - основне не дата  одруження, а почуття молодят.

  У власних почуттях Анастасія та Олександр не сумніваються. Кажуть встигли їх перевірити часом.  Тому переконані: магічна дата одруженя принесе їм тільки щастя.

  Наталя Гончарова, Іван Довганик та Олексій Тищенко, 5 канал


  Попередній матеріал
  У Києві відкрито школу адаптації хворих з цукровим діабетом [відео]
  Наступний матеріал
  У Житомирі подорожчав проїзд... ліфтом [відео]
  Теги: